Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2017. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2020 her.

Flickor 07

Group 1



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03111116 fr 03/11 18:00 fr 03/11 Tibro Sporthall B F07 Grp 1 Skövde HF 2 Ferdig Kärra HF 1      
03111117 fr 03/11 18:30 fr 03/11 Tibro Sporthall B F07 Grp 1 Nödinge SK Handboll Ferdig Skövde HF 3      
03111118 fr 03/11 19:00 fr 03/11 Tibro Sporthall B F07 Grp 1 Kärra HF 2 Ferdig Skövde HF 1      
03111013 fr 03/11 19:15 fr 03/11 Tibro Sporthall A F07 Grp 1 HK Aranäs 1 Ferdig Skövde HF 2      
03111119 fr 03/11 19:30 fr 03/11 Tibro Sporthall B F07 Grp 1 Skara HF Ferdig HK Aranäs 2      
03110923 fr 03/11 20:30 fr 03/11 Helenahallen F07 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig KFUM Ulricehamn      
04110908 lø 04/11 12:00 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Skövde HF 1 Ferdig HK Aranäs 1      
04110909 lø 04/11 12:30 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Skövde HF 2 Ferdig IF Hallby HK      
04110910 lø 04/11 13:00 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 HK Aranäs 2 Ferdig Nödinge SK Handboll      
04110911 lø 04/11 13:30 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Kärra HF 2 Ferdig KFUM Ulricehamn      
04110912 lø 04/11 14:00 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Kärra HF 1 Ferdig Skövde HF 3      
04110913 lø 04/11 14:30 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Skövde HF 2 Ferdig Skara HF      
04110922 lø 04/11 19:00 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Kärra HF 1 Ferdig IF Hallby HK      
04110923 lø 04/11 19:30 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 Skara HF Ferdig Kärra HF 2      
04110924 lø 04/11 20:00 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 HK Aranäs 2 Ferdig KFUM Ulricehamn      
04111623 lø 04/11 20:00 lø 04/11 Billingskolan F07 Grp 1 Nödinge SK Handboll Ferdig Skövde HF 1      
04110925 lø 04/11 20:30 lø 04/11 Helenahallen F07 Grp 1 HK Aranäs 1 Ferdig Skövde HF 3      
05111801 sø 05/11 08:35 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Skövde HF 3 Ferdig Skara HF      
05111802 sø 05/11 09:05 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Kärra HF 1 Ferdig HK Aranäs 1      
05111803 sø 05/11 09:35 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Kärra HF 2 Ferdig Nödinge SK Handboll      
05111804 sø 05/11 10:05 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Skövde HF 2 Ferdig HK Aranäs 2      
05111805 sø 05/11 10:35 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 KFUM Ulricehamn Ferdig Skövde HF 1      
05111806 sø 05/11 11:05 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 HK Aranäs 1 Ferdig IF Hallby HK      
05111905 sø 05/11 11:20 sø 05/11 Skara Vilanhallen 2 F07 Grp 1 Nödinge SK Handboll Ferdig Skara HF      
05111807 sø 05/11 11:35 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 HK Aranäs 2 Ferdig Kärra HF 2      
05111808 sø 05/11 12:05 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 KFUM Ulricehamn Ferdig Skövde HF 2      
05111809 sø 05/11 12:35 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Skövde HF 1 Ferdig Kärra HF 1      
05111810 sø 05/11 13:05 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig Nödinge SK Handboll      
05111811 sø 05/11 13:35 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Skövde HF 3 Ferdig HK Aranäs 2      
05111708 sø 05/11 14:00 sø 05/11 Skara Idrottshall F07 Grp 1 KFUM Ulricehamn Ferdig HK Aranäs 1      
05111812 sø 05/11 14:20 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Kärra HF 1 Ferdig Skara HF      
05111709 sø 05/11 14:30 sø 05/11 Skara Idrottshall F07 Grp 1 Skövde HF 1 Ferdig IF Hallby HK      
05111813 sø 05/11 14:50 sø 05/11 Skara Vilanhallen 1 F07 Grp 1 Skövde HF 3 Ferdig Kärra HF 2      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad