Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2017. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Skara Vilanhallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04111800 lö 04/11 08:00 lö 04/11 P03 Grp 2 RP IF Linköping 2 13 - 12 Önnereds HK 2    
04111801 lö 04/11 08:30 lö 04/11 P03 Grp 2 KFUM Ulricehamn 9 - 20 IF Swithiod    
04111802 lö 04/11 09:00 lö 04/11 P03 Grp 4 RP IF Linköping 3 17 - 14 IFK Tumba HK 1    
04111803 lö 04/11 09:30 lö 04/11 F06 Grp 1 Skuru IK 2 13 - 7 Önnered HK    
04111804 lö 04/11 10:00 lö 04/11 F06 Grp 2 IF Hallby HK 1 8 - 2 HK Lidköping 1    
04111805 lö 04/11 10:30 lö 04/11 F06 Grp 3 KFUM Ulricehamn 6 - 12 HK Aranäs 2    
04111806 lö 04/11 11:00 lö 04/11 F06 Grp 6 IK Baltichov 7 - 7 Eskilstuna Guif 1    
04111807 lö 04/11 11:30 lö 04/11 P04 Grp 8 IFK Bankeryd 1 15 - 11 Elverum Håndball 2    
04111808 lö 04/11 12:00 lö 04/11 P04 Grp 8 Torslanda HK 2 11 - 14 HK Aranäs 2    
04111809 lö 04/11 12:30 lö 04/11 F05 Grp 7 Skara HF VIT 7 - 7 Stenungsunds HK 2    
04111810 lö 04/11 13:00 lö 04/11 F04 Grp 5 Skara HF 3 - 20 Kärra HF 1    
04111811 lö 04/11 13:30 lö 04/11 F05 Grp 2 IF Hallby HK 10 - 4 Skara HF LILA    
04111812 lö 04/11 14:25 lö 04/11 F03 B-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 1 9 - 10 Skövde HF 2    
04111813 lö 04/11 15:00 lö 04/11 P04 B-Slutspel 1/8 Final IK Sävehof 2 7 - 10 Elverum Håndball 2    
04111814 lö 04/11 15:30 lö 04/11 F05 A-Slutspel 1/16 Final HK Ankaret 13 - 6 Kristianstad HK 1    
04111815 lö 04/11 16:00 lö 04/11 F04 B-Slutspel 1/8 Final IK Sävehof 2 13 - 5 Vetlanda HF 2    
04111816 lö 04/11 16:30 lö 04/11 F05 B-Slutspel 1/16 Final Torslanda HK 1 11 - 2 HK Lidköping 1    
04111817 lö 04/11 17:00 lö 04/11 F05 B-Slutspel 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 12 - 8 HK Country 2    
04111818 lö 04/11 17:30 lö 04/11 F05 A-Slutspel 1/16 Final IK Baltichov 1 4 - 8 Eslövs IK    
04111819 lö 04/11 18:00 lö 04/11 F04 A-Slutspel 1/8 Final HK Malmö 1 17 - 3 IF Hallby HK    
04111820 lö 04/11 18:30 lö 04/11 F04 B-Slutspel 1/8 Final Vetlanda HF 1 7 - 8 H43 Lund 2    
04111821 lö 04/11 19:00 lö 04/11 F04 B-Slutspel 1/8 Final KFUM Ulricehamn 8 - 4 HK Malmö 2    
04111822 lö 04/11 19:30 lö 04/11 P04 B-Slutspel 1/8 Final IK Sävehof 1 11 - 10 IFK Bankeryd 2    
04111823 lö 04/11 20:00 lö 04/11 F05 A-Slutspel 1/8 Final KFUM Trollhättan Röd 7 - 11 HK Ankaret    
04111824 lö 04/11 20:30 lö 04/11 F05 B-Slutspel 1/8 Final NKIK 19 - 4 HK Country 1    
04111825 lö 04/11 21:00 lö 04/11 F05 A-Slutspel 1/8 Final Huddinge HK 2 14 - 8 Eslövs IK    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp