Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2017. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Billingskolan

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04111600 lö 04/11 08:00 lö 04/11 P06 Grp 2 Torslanda HK 12 - 6 IFK Bankeryd 1    
04111601 lö 04/11 08:30 lö 04/11 P06 Grp 2 Kungälvs HK 3 - 8 HK Country    
04111602 lö 04/11 09:00 lö 04/11 P06 Grp 3 Önnereds HK Grön 11 - 5 IF Hallby HK    
04111603 lö 04/11 09:30 lö 04/11 P06 Grp 3 Kärra HF 4 - 9 Skara HK    
04111604 lö 04/11 10:00 lö 04/11 P06 Grp 5 RP IF Linköping 1 5 - 11 Önnereds HK Svart    
04111605 lö 04/11 10:30 lö 04/11 P06 Grp 5 Stenungsunds HK 2 11 - 15 HK Silwing/Troja    
04111606 lö 04/11 11:00 lö 04/11 P06 Grp 4 Hammarby Handboll P07 11 - 6 RP IF Linköping 2    
04111607 lö 04/11 11:30 lö 04/11 P06 Grp 4 BK Heid 7 - 9 IFK Skövde HK Blå    
04111608 lö 04/11 12:00 lö 04/11 P06 Grp 1 Stenungsunds HK 1 14 - 6 IFK Bankeryd 2    
04111609 lö 04/11 12:30 lö 04/11 P06 Grp 1 IFK Skövde HK Vit 7 - 8 Önnereds HK Vit    
04111610 lö 04/11 13:00 lö 04/11 F05 Grp 2 Haninge HK 11 - 8 IK Baltichov 1    
04111611 lö 04/11 14:00 lö 04/11 P06 B-Slutspel 1/8 Final Kungälvs HK 4 - 10 Kärra HF    
04111612 lö 04/11 14:30 lö 04/11 P06 A-Slutspel 1/8 Final HK Country 10 - 5 IF Hallby HK    
04111613 lö 04/11 15:00 lö 04/11 P06 B-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 2 7 - 9 RP IF Linköping 1    
04111614 lö 04/11 15:30 lö 04/11 P06 A-Slutspel 1/8 Final BK Heid 7 - 1 Stenungsunds HK 2    
04111615 lö 04/11 16:00 lö 04/11 F06 B-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 8 - 4 KFUM Ulricehamn    
04111616 lö 04/11 16:30 lö 04/11 F06 B-Slutspel 1/8 Final Kärra HF 2 11 - 2 HK Guldkroken    
04111617 lö 04/11 17:00 lö 04/11 F06 B-Slutspel 1/8 Final Önnered HK 3 - 10 Kärra HF 1    
04111618 lö 04/11 17:30 lö 04/11 F06 B-Slutspel 1/8 Final Eskilstuna Guif 1 5 - 9 HK Lidköping 2    
04111619 lö 04/11 18:00 lö 04/11 P06 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK Vit 10 - 7 HK Country    
04111620 lö 04/11 18:30 lö 04/11 P06 A-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK Blå 6 - 7 HK Silwing/Troja    
04111621 lö 04/11 19:00 lö 04/11 P06 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 9 - 12 BK Heid    
04111622 lö 04/11 19:30 lö 04/11 P06 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK Grön 10 - 8 IFK Skövde HK Vit    
04111623 lö 04/11 20:00 lö 04/11 F07 Grp 1 Nödinge SK Handboll Färdig Skövde HF 1      
04111624 lö 04/11 20:30 lö 04/11 F06 A-Slutspel 1/4 Final IF Hallby HK 1 8 - 10 Skuru IK 2    
04111625 lö 04/11 21:00 lö 04/11 F06 A-Slutspel 1/4 Final Tyresö Handboll 2 14 - 4 Skövde HF 1    
04111626 lö 04/11 21:30 lö 04/11 F05 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 4 - 15 Gustavsbergs IF HK    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp