Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2019. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2021 här.

Stöpenhallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02110600 lö 02/11 08:00 lö 02/11 F12 Grp 1 IFK Tumba Handboll 10 - 7 HK Aranäs 3    
02110601 lö 02/11 08:30 lö 02/11 F12 Grp 5 Hammarby IF HF 7 - 9 Kungälvs HK 3    
02110602 lö 02/11 09:00 lö 02/11 F12 Grp 3 HK Aranäs 2 4 - 3 Huddinge HK 3    
02110603 lö 02/11 09:30 lö 02/11 F12 Grp 3 Stenungsunds HK Vit 3 - 7 Skuru IK 1    
02110604 lö 02/11 10:00 lö 02/11 F12 Grp 10 HK Aranäs 1 7 - 15 Huddinge HK 1    
02110605 lö 02/11 10:30 lö 02/11 F12 Grp 10 Bollebygds AFF 7 - 6 H43 Lund 2    
02110606 lö 02/11 11:00 lö 02/11 P12 Grp 2 HK Country Svart 8 - 13 Tyresö Handboll    
02110607 lö 02/11 11:30 lö 02/11 P12 Grp 2 Ystads IF HF Blå 18 - 5 Alingsås HK Blå    
02110608 lö 02/11 12:00 lö 02/11 P12 Grp 3 Skara Handbollsklubb 6 - 10 Skogås HK Grön    
02110609 lö 02/11 12:30 lö 02/11 P12 Grp 3 Alingsås HK Vit 7 - 18 HK Aranäs Blå    
02110610 lö 02/11 13:00 lö 02/11 P12 Grp 7 IFK Bankeryd 1 21 - 9 HK Country Röd    
02110611 lö 02/11 13:30 lö 02/11 P12 Grp 7 Redbergslids IK 2 2 - 19 Täby HBK    
02110612 lö 02/11 14:00 lö 02/11 P11 Grp 1 HK Aranäs Gul Färdig NHK 1      
02110613 lö 02/11 14:30 lö 02/11 P13 Grp 1 Skånela IF 14 - 9 IF Hallby HK    
02110614 lö 02/11 15:00 lö 02/11 F11 Grp 4 HV Tidaholm Färdig Gökstens BK 2      
02110615 lö 02/11 15:30 lö 02/11 P11 Grp 2 IF Hallby HK 1 Färdig Torslanda HK 2      
02110616 lö 02/11 16:00 lö 02/11 P11 Grp 2 HK Country Färdig HK Aranäs Vit      
02110617 lö 02/11 16:30 lö 02/11 F11 Grp 2 HK Aranäs 2 Färdig Täby HBK 1      
02110618 lö 02/11 17:00 lö 02/11 F11 Grp 4 HV Tidaholm Färdig Täby HBK 2      
02110619 lö 02/11 17:30 lö 02/11 F11 Grp 4 Redbergslids IK Gul Färdig Gökstens BK 2      
02110620 lö 02/11 18:00 lö 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Vassunda IF 10 - 9 Alingsås HK Vit    
02110621 lö 02/11 18:30 lö 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Skara Handbollsklubb 7 - 11 HP Tibro    
02110622 lö 02/11 19:00 lö 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK Blå 9 - 10 Falköpings AIK HK    
02110623 lö 02/11 19:30 lö 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs Blå 13 - 9 Kärra HF    
02110624 lö 02/11 20:00 lö 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 2 14 - 13 Skogås HK Grön    
02110625 lö 02/11 20:30 lö 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final IFK Karlsborg 6 - 11 IFK Skövde HK 2    
02110626 lö 02/11 21:00 lö 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Huddinge HK Blå 11 - 12 RP IF Linköping    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad Lindströms Bil