Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2022 her.



Søndag 7/11 (Dag 3)

  Kampnr Tid Bane Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
07110100 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Arena Skövde A P16 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK 2 13 - 30 Täby HBK P05  
07111300 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Arena Skövde C P16 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK 3 14 - 23 Önnereds HK 1  
07111600 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 1 Torslanda HK 2 Finished IFK Skövde HK 5    
07110700 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 1 Finished Skövde HF Röd    
07110900 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 RP IF Linköping Finished IFK Skövde HK 2    
07112100 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final HP Tibro 12 - 16 IFK Skövde HK Blå  
07111200 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Blå 12 - 9 IK Sävehof 1  
07110800 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final Hammarby IF HF 15 - 5 IK Baltichov blå  
07110500 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Skövde Idrottshall P16 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Vit 21 - 22 HK Aranäs Gul  
07112300 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK Grön 9 - 13 Huddinge HK Blå  
07110600 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Stöpenhallen P12 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK Svart 9 - 20 Ystads IF HF Vit  
07111000 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Tibro Sporthall A F16 B-Slutspel 1/4 Final Eslövs IK 2 17 - 11 Backa HK  
07111100 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Vit 11 - 12 Kungälvs HK 1  
07112000 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 2 10 - 3 HK Aranäs 1  
07111601 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 1 Kärra HF 1 Finished IFK Skövde HK 1    
07110701 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 2 Finished Skövde HF Vit    
07110901 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Alingsås HK Finished IFK Skövde HK 3    
07111201 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final Skånela IF 8 - 12 Önnereds HK Vit  
07110801 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final Ystads IF HF Blå 18 - 3 HK Aranäs  
07110601 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Stöpenhallen P12 A-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 1 9 - 4 KFUM Trollhättan 2  
07111101 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK 2 4 - 8 H43 Lund HF 3  
07112001 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 1 8 - 12 Kärra HF 1  
07112101 søn. 07/11 08:40 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final Skara HK 13 - 18 IFK Skövde HK Vit  
07112301 søn. 07/11 08:40 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final OV Helsingborg HK 15 - 4 Växjö HF  
07110101 søn. 07/11 08:50 søn. 07/11 Arena Skövde A F14 A-Slutspel Semifinal Kärra HF 1 13 - 14 Skuru IK 1  
07111301 søn. 07/11 08:50 søn. 07/11 Arena Skövde C F14 A-Slutspel Semifinal Torslanda HK 1 14 - 15 Tyresö Handboll  
07110501 søn. 07/11 08:50 søn. 07/11 Skövde Idrottshall P16 A-Slutspel 1/4 Final VIES Håndbold 1 29 - 18 Hammarby Handboll lag vit  
07111001 søn. 07/11 08:50 søn. 07/11 Tibro Sporthall A F16 B-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK 3 15 - 8 Tibro HK  
07111602 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 Finished Alingsås HK 1    
07110702 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Blå Finished HK Aranäs 2    
07110902 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished HK Guldkroken 2    
07111202 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final NHK 2 12 - 7 IFK Skövde HK Vit  
07110802 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final HK Country HKC 10 - 1 Skara HK  
07110602 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Önnered HK Grön 13 - 3 Skövde HF 3  
07111102 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Ystad IF 7 - 8 HK Aranäs 3  
07112002 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Blå 8 - 7 Redbergslids IK 1  
07112102 søn. 07/11 09:20 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final Skånela IF 22 - 18 Borlänge HK  
07112302 søn. 07/11 09:20 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final Haninge Handboll 15 - 10 Kärra HF 2  
07110102 søn. 07/11 09:30 søn. 07/11 Arena Skövde A P14 A-Slutspel Semifinal HK Aranäs 1 14 - 10 HK Aranäs 2  
07111302 søn. 07/11 09:35 søn. 07/11 Arena Skövde C P14 A-Slutspel Semifinal IK Sund 9 - 22 IFK Bankeryd 2  
07110502 søn. 07/11 09:40 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 3 (F15) 14 - 22 Eslövs IK 1  
07111002 søn. 07/11 09:40 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 14 - 19 IFK Skövde HK Blå  
07111603 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 1 HK Country 2 Finished Skånela IF    
07110703 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 1 HF Orust Finished KFUM Trollhättan 1    
07110903 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Helenahallen F11 Pulje 1 Halmstad Handboll 1 Finished IK Sund 1    
07111203 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Vit 13 - 12 NHK 1  
07110803 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final Huddinge HK Blå 10 - 9 Växjö HF Gul  
07110603 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 2 8 - 7 Redbergslid IK 2 blå  
07111103 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final IF Hallby HK Blå 11 - 10 KFUM Trollhättan  
07112003 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final Kungälvs HK 2 11 - 7 IK Sävehof 2  
07112103 søn. 07/11 10:00 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK 2 22 - 12 Uppsala HK  
07112303 søn. 07/11 10:05 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final Huddinge HK Vit 18 - 12 Hammarby Handboll  
07110103 søn. 07/11 10:10 søn. 07/11 Arena Skövde A F16 A-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 14 - 16 Önnereds HK 2  
07111303 søn. 07/11 10:15 søn. 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 2 29 - 14 Önnereds HK 1  
07111604 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 1 IFK Skövde HK 5 Finished Skara HK 1    
07110704 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 3 HK Country 1 Finished Växjö HF Gul    
07110904 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Kärra HF Finished Skara HK    
07111204 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel 1/4 Final Växjö HF 9 - 8 IFK Skövde HK Blå  
07110804 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Rydshallen P12 A-Slutspel Semifinal Hammarby IF HF 10 - 14 Ystads IF HF Blå  
07110604 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Stöpenhallen P12 A-Slutspel Semifinal Ystads IF HF Vit 16 - 6 IFK Skövde HK 1  
07111104 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F11 Pulje 3 IF Hallby HK 2 Finished IK Sund 2    
07112004 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 A-Slutspel 1/4 Final Ystads IF HF 2 7 - 8 LUGI HF 1  
07110503 søn. 07/11 10:30 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 1 24 - 14 Skövde HF 2 (F15)  
07111003 søn. 07/11 10:30 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 2 17 - 27 Skånela IF  
07112104 søn. 07/11 10:40 søn. 07/11 Kavelbro Arena P13 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 9 - 13 Tyresö Handboll  
07112304 søn. 07/11 10:45 søn. 07/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel 1/4 Final Ystads IF HF 1 8 - 13 Kävlinge HK  
07111605 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 IFK Skövde HK 2 Finished HP Tibro    
07110705 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 2 KFUM Trollhättan 2 Finished Önnereds HK Svart    
07110905 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Helenahallen F11 Pulje 1 Kärra HF 1 Finished IF Hallby HK 1    
07111205 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 2 11 - 5 Kärra HF  
07110805 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final Kungälvs HK 2 11 - 18 IFK Skövde HK 2  
07110605 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 1 4 - 7 HK Country Röd  
07112005 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 2 8 - 6 Torslanda HK 1  
07110104 søn. 07/11 11:00 søn. 07/11 Arena Skövde A P11 Pulje 1 Växjö HF Gul Finished RP IF Linköping 1    
07111105 søn. 07/11 11:00 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel Semifinal Kungälvs HK 1 10 - 7 H43 Lund HF 3  
07111304 søn. 07/11 11:05 søn. 07/11 Arena Skövde C P11 Pulje 2 RP IF Linköping 2 Finished Växjö HF Svart    
07112105 søn. 07/11 11:15 søn. 07/11 Kavelbro Arena P13 B-Slutspel 1/4 Final LVHK 17 - 5 Skara HK  
07112305 søn. 07/11 11:20 søn. 07/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel 1/4 Final Täby HBK 14 - 13 LUGI HF 2  
07111004 søn. 07/11 11:20 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final Skara HK 2 16 - 15 IFK Nyköping 0506  
07111606 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 Torslanda HK 1 Finished Alingsås HK 2    
07110706 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 3 HK Guldkroken Vit Finished Kärra HF 2    
07110906 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Helenahallen F11 Pulje 1 Täby Handboll Finished IK Sund 1    
07111206 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel Semifinal Torslanda HK Blå 13 - 10 Önnereds HK Vit  
07110806 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 3 11 - 8 Huddinge HK Vit  
07110504 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Skövde Idrottshall P16 A-Slutspel Semifinal VIES Håndbold 1 27 - 16 HK Aranäs Gul  
07110606 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 2 7 - 5 Kungälvs HK Grön  
07112006 søn. 07/11 11:30 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel Semifinal HK Aranäs 2 8 - 10 Kärra HF 1  
07111106 søn. 07/11 11:35 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel Semifinal HK Aranäs 3 5 - 11 IF Hallby HK Blå  
07111305 søn. 07/11 11:40 søn. 07/11 Arena Skövde C P16 A-Slutspel Semifinal Täby HBK P05 19 - 20 Önnereds HK 1  
07110105 søn. 07/11 11:45 søn. 07/11 Arena Skövde A F14 A-Slutspel Final Skuru IK 1 7 - 13 Tyresö Handboll  
07112106 søn. 07/11 11:50 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK Blå 13 - 18 IFK Skövde HK Vit  
07112306 søn. 07/11 11:55 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Semifinal Huddinge HK Blå 9 - 7 OV Helsingborg HK  
07111607 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 IFK Skövde HK 4 Finished Skara HK 3    
07110707 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 2 Växjö HF Svart Finished Skövde HF 2    
07110907 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Helenahallen F11 Pulje 2 Kärra HF 3 Finished HK Aranäs 2    
07111207 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel Semifinal NHK 2 7 - 8 Torslanda HK Vit  
07110807 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Rydshallen F11 Pulje 2 Halmstad Handboll 2 Finished Torslanda HK Röd    
07110607 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Vit Finished HK Aranäs 5    
07112007 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel Semifinal Torslanda HK Blå 9 - 13 Kungälvs HK 2  
07111005 søn. 07/11 12:10 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK 2 16 - 19 IFK Skövde HK Vit  
07111107 søn. 07/11 12:10 søn. 07/11 Tibro Sporthall B F11 Pulje 3 IK Sund 2 Finished Önnereds HK Vit    
07110505 søn. 07/11 12:20 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 2 22 - 10 Växjö HF  
07111306 søn. 07/11 12:30 søn. 07/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 1 20 - 5 HF Orust  
07112107 søn. 07/11 12:30 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Semifinal Skånela IF 23 - 19 Önnereds HK 2  
07110106 søn. 07/11 12:35 søn. 07/11 Arena Skövde A P14 A-Slutspel Final HK Aranäs 1 11 - 15 IFK Bankeryd 2  
07112307 søn. 07/11 12:35 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Semifinal Haninge Handboll 10 - 7 Huddinge HK Vit  
07111608 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 1 Skara HK 1 Finished Alingsås HK 1    
07110708 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 3 Mölndals HF Finished Skövde HF 3    
07110908 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Falköpings AIK HK Finished HK Aranäs 1    
07111208 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Semifinal Växjö HF 4 - 7 IK Sävehof 2  
07110808 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semifinal HK Country HKC 12 - 13 Huddinge HK Blå  
07110608 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 4 Finished IF Hallby HK Vit    
07112008 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinal Önnered HK Grön 9 - 2 Kärra HF 2  
07111006 søn. 07/11 13:05 søn. 07/11 Tibro Sporthall A F13 B-Slutspel Final Kungälvs HK 1 4 - 8 IF Hallby HK Blå  
07112108 søn. 07/11 13:10 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Pulje 1 Torslanda HK 2 Finished Kärra HF 1    
07111609 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 Kärra HF 2 Finished IFK Skövde HK 2    
07110709 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 1 Önnereds HK Grön Finished HK Aranäs 1    
07110909 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished Önnered HK Grön    
07111209 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Semifinal Tyresö Handboll 7 - 11 LVHK  
07110809 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK 2 11 - 7 IFK Skövde HK 3  
07110506 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F11 Pulje 3 Torslanda HK Blå Finished Hammarby IF HF Grön    
07110609 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 Hammarby Handboll Finished IF Hallby HK Blå    
07112009 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 A-Slutspel Semifinal LUGI HF 1 7 - 6 Torslanda HK 2  
07111307 søn. 07/11 13:20 søn. 07/11 Arena Skövde C P11 Pulje 2 HP Tibro Finished HK Country 1    
07110107 søn. 07/11 13:25 søn. 07/11 Arena Skövde A P12 A-Slutspel Final Ystads IF HF Blå 14 - 13 Ystads IF HF Vit  
07111007 søn. 07/11 13:40 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK Blå 9 - 28 Skånela IF  
07112109 søn. 07/11 13:45 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Pulje 1 RP IF Linköping 1 Finished HK Country 2    
07112308 søn. 07/11 13:45 søn. 07/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel Semifinal Kävlinge HK 13 - 4 Täby HBK  
07111610 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 Skara HK 2 Finished Växjö HF Svart    
07110710 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 1 Finished HK Aranäs 3    
07110910 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 2 Finished Gustavsberg IF HK 1    
07111210 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Kavelbrohallen P11 Pulje 1 Växjö HF Gul Finished HP Skövde 90    
07110810 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Rydshallen P10 Pulje 1 Alingsås HK Finished RP IF Linköping    
07112010 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinal HK Country Röd 5 - 7 Skövde HF 2  
07110507 søn. 07/11 14:00 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinal Eslövs IK 2 11 - 14 Önnereds HK 3  
07111308 søn. 07/11 14:10 søn. 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinal Önnereds HK 2 7 - 16 Skövde HF 2  
07110108 søn. 07/11 14:15 søn. 07/11 Arena Skövde A P16 A-Slutspel Final Önnereds HK 1 14 - 21 VIES Håndbold 1  
07112110 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Final IFK Skövde HK Vit 17 - 13 Skånela IF  
07112309 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Final Huddinge HK Blå 9 - 10 Haninge Handboll  
07110610 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 2 Finished HK Aranäs 4    
07111611 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 RP IF Linköping 2 Finished Alingsås HK 2    
07110711 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Skövde HF Röd Finished Gustavsberg IF HK 2    
07110911 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 2 Finished Skara HK    
07111211 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Kavelbrohallen P10 Pulje 1 HK Guldkroken 2 Finished Kärra HF    
07111008 søn. 07/11 14:30 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK Vit 19 - 22 Skara HK 2  
07110811 søn. 07/11 14:45 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Final Huddinge HK Blå 5 - 10 IFK Skövde HK 2  
07110508 søn. 07/11 14:50 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinal RP IF Linköping 1 12 - 15 RP IF Linköping 2  
07110611 søn. 07/11 14:55 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 Hammarby Handboll Finished HK Aranäs 5    
07111309 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinal Eslövs IK 1 16 - 21 Skövde HF 1  
07111612 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Billingskolan F11 Pulje 3 Önnereds HK Vit Finished Växjö HF Gul    
07110712 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 2 HK Country Röd Finished Växjö HF Svart    
07110912 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Helenahallen F11 Pulje 1 HK Country Svart Finished KFUM Trollhättan 1    
07112111 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Pulje 2 Habo HK Finished Skara HK 3    
07111212 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Final IK Sävehof 2 12 - 15 LVHK  
07112011 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Final Önnered HK Grön 4 - 3 Skövde HF 2  
07110109 søn. 07/11 15:25 søn. 07/11 Arena Skövde A F13 A-Slutspel Final Kärra HF 1 10 - 7 Kungälvs HK 2  
07111613 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Billingskolan P11 Pulje 2 HK Country 1 Finished Torslanda HK 1    
07110713 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Pulje 1 HK Aranäs 1 Finished Skövde HF 1    
07110913 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished Gustavsberg IF HK 1    
07112112 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Kavelbro Arena F11 Pulje 2 Hammarby IF HF Vit Finished Halmstad Handboll 2    
07111213 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Kavelbrohallen P11 Pulje 1 Skånela IF Finished HP Skövde 90    
07111310 søn. 07/11 15:55 søn. 07/11 Arena Skövde C P11 Pulje 2 HP Tibro Finished Kärra HF 2    
07110110 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Arena Skövde A P13 A-Slutspel Final Torslanda HK Blå 6 - 12 Torslanda HK Vit  
07111614 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Billingskolan F11 Pulje 2 Skövde HF 2 Finished Torslanda HK Röd    
07110714 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 3 Finished Gustavsberg IF HK 2    
07110914 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Önnered HK Grön Finished HP Skövde 90    
07111009 søn. 07/11 16:15 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Final Skånela IF 21 - 12 Skara HK 2  
07110509 søn. 07/11 16:30 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Final Önnereds HK 3 13 - 14 RP IF Linköping 2  
07110111 søn. 07/11 17:00 søn. 07/11 Arena Skövde A F12 A-Slutspel Final LUGI HF 1 5 - 12 Kävlinge HK  
07110112 søn. 07/11 17:45 søn. 07/11 Arena Skövde A F16 A-Slutspel Final Skövde HF 2 17 - 18 Skövde HF 1