Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

Växjö HF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05112103 fre. 05/11 10:45 fre. 05/11 Kavelbro Arena P14 Grp 6 Uppsala HK 10 - 10 Växjö HF  
05110803 fre. 05/11 10:45 fre. 05/11 Rydshallen P12 Grp 4 Växjö HF Gul 13 - 8 HP Skövde 90  
05111201 fre. 05/11 10:45 fre. 05/11 Kavelbrohallen P13 Grp 5 Växjö HF 6 - 9 Torslanda HK Blå  
05111302 fre. 05/11 11:30 fre. 05/11 Arena Skövde C P16 Grp 7 Hammarby Handboll lag vit 25 - 14 Växjö HF  
05110807 fre. 05/11 13:05 fre. 05/11 Rydshallen P12 Grp 8 Backa HK Vit 10 - 4 Växjö HF Svart  
05110505 fre. 05/11 14:00 fre. 05/11 Skövde Idrottshall F16 Grp 3 Önnereds HK 3 13 - 11 Växjö HF  
05110408 fre. 05/11 15:05 fre. 05/11 Arena Skövde B F11 Grp 2 Önnereds HK Svart Ferdig Växjö HF Svart    
05110908 fre. 05/11 15:25 fre. 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 Växjö HF Ferdig Önnered HK Grön    
06112301 fre. 05/11 15:50 fre. 05/11 Skövdehem Arena F14 Grp 5 Växjö HF 4 - 17 Skövde HF 2  
05112112 fre. 05/11 16:00 fre. 05/11 Kavelbro Arena P14 Grp 6 Växjö HF 11 - 12 IFK Bankeryd 1  
05110909 fre. 05/11 16:00 fre. 05/11 Helenahallen F11 Grp 3 IF Hallby HK 2 Ferdig Växjö HF Gul    
05110812 fre. 05/11 16:00 fre. 05/11 Rydshallen P12 Grp 4 GF Kroppskultur 2 16 - 11 Växjö HF Gul  
05111309 fre. 05/11 17:20 fre. 05/11 Arena Skövde C P16 Grp 7 Växjö HF 10 - 28 Önnereds HK 3  
05111611 fre. 05/11 17:45 fre. 05/11 Billingskolan P11 Grp 2 Växjö HF Svart Ferdig Habo HK    
05111612 fre. 05/11 18:20 fre. 05/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 5 Ferdig Växjö HF Gul    
05110713 fre. 05/11 18:20 fre. 05/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Kärra HF 3 Ferdig Växjö HF Svart    
05110913 fre. 05/11 18:20 fre. 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 2 Ferdig Växjö HF    
05110714 fre. 05/11 18:55 fre. 05/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Växjö HF Gul Ferdig Mölndals HF    
05110817 fre. 05/11 18:55 fre. 05/11 Rydshallen P12 Grp 8 Växjö HF Svart 11 - 15 Önnereds HK Svart  
05112301 fre. 05/11 19:10 fre. 05/11 Skövde Idrottshall F14 Grp 5 Växjö HF 7 - 19 Skuru IK 2  
05110512 fre. 05/11 19:50 fre. 05/11 Skövde Idrottshall F16 Grp 3 Växjö HF 11 - 21 Eslövs IK 1  
05111217 fre. 05/11 20:40 fre. 05/11 Kavelbrohallen P13 Grp 5 Borlänge HK 2 9 - 13 Växjö HF  
06110700 lør. 06/11 08:00 lør. 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Växjö HF Gul Ferdig Kärra HF 2    
06112201 lør. 06/11 08:35 lør. 06/11 Baggebohallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Ferdig Växjö HF    
06110801 lør. 06/11 08:35 lør. 06/11 Rydshallen P12 Grp 8 IFK Skövde HK 3 12 - 10 Växjö HF Svart  
06111602 lør. 06/11 09:10 lør. 06/11 Billingskolan P11 Grp 1 Växjö HF Gul Ferdig IFK Skövde HK 3    
06111603 lør. 06/11 09:45 lør. 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 Alingsås HK 2 Ferdig Växjö HF Svart    
06111003 lør. 06/11 10:30 lør. 06/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 7 Växjö HF 14 - 25 IFK Skövde HK Vit  
06112105 lør. 06/11 10:55 lør. 06/11 Kavelbro Arena P14 Grp 6 Växjö HF 8 - 12 HK Aranäs 2  
06110806 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Rydshallen P12 Grp 8 Växjö HF Svart 3 - 6 OV Helsingborg  
06110906 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Helenahallen F11 Grp 2 Växjö HF Svart Ferdig Torslanda HK Röd    
06110505 lør. 06/11 11:55 lør. 06/11 Skövde Idrottshall F14 Grp 5 Skuru IK 2 25 - 8 Växjö HF  
06110808 lør. 06/11 12:40 lør. 06/11 Rydshallen P12 Grp 4 Växjö HF Gul 9 - 14 HK Aranäs  
06110909 lør. 06/11 13:15 lør. 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 Växjö HF Ferdig IFK Skövde HK 1    
06111209 lør. 06/11 13:50 lør. 06/11 Kavelbrohallen P13 Grp 5 NHK 1 11 - 3 Växjö HF  
06111307 lør. 06/11 13:50 lør. 06/11 Arena Skövde C F16 Grp 3 Skövde HF 2 25 - 5 Växjö HF  
06112211 lør. 06/11 14:25 lør. 06/11 Baggebohallen P11 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Växjö HF Gul    
06112320 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Skövdehem Arena F14 Grp 5 Växjö HF 3 - 18 Skövde HF 2  
06112212 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Baggebohallen P11 Grp 2 Växjö HF Svart Ferdig HK Country 1    
06112114 lør. 06/11 16:10 lør. 06/11 Kavelbro Arena F11 Grp 2 Halmstad Handboll 2 Ferdig Växjö HF Svart    
06110815 lør. 06/11 16:45 lør. 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final Växjö HF Gul 15 - 10 RP IF Linköping 1  
06110415 lør. 06/11 17:00 lør. 06/11 Arena Skövde B P16 B-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 2 18 - 17 Växjö HF  
06110816 lør. 06/11 17:20 lør. 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/16 Final HK Aranäs Vit 9 - 12 Växjö HF Svart  
06110717 lør. 06/11 17:55 lør. 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Hammarby IF HF Grön Ferdig Växjö HF Gul    
06111112 lør. 06/11 19:30 lør. 06/11 Tibro Sporthall B P14 B-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK Vit 23 - 10 Växjö HF  
06111620 lør. 06/11 19:40 lør. 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 IFK Skövde HK 4 Ferdig Växjö HF Svart    
06110821 lør. 06/11 20:15 lør. 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country HKC 7 - 5 Växjö HF Svart  
06111622 lør. 06/11 20:50 lør. 06/11 Billingskolan P10 Grp 1 Växjö HF Ferdig HK Guldkroken 1    
07112301 søn. 07/11 08:40 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final OV Helsingborg HK 15 - 4 Växjö HF  
07110803 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final Huddinge HK Blå 10 - 9 Växjö HF Gul  
07110704 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 HK Country 1 Ferdig Växjö HF Gul    
07111204 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel 1/4 Final Växjö HF 9 - 8 IFK Skövde HK Blå  
07110104 søn. 07/11 11:00 søn. 07/11 Arena Skövde A P11 Grp 1 Växjö HF Gul Ferdig RP IF Linköping 1    
07111304 søn. 07/11 11:05 søn. 07/11 Arena Skövde C P11 Grp 2 RP IF Linköping 2 Ferdig Växjö HF Svart    
07110707 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Växjö HF Svart Ferdig Skövde HF 2    
07110505 søn. 07/11 12:20 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 2 22 - 10 Växjö HF  
07111208 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Semifinale Växjö HF 4 - 7 IK Sävehof 2  
07111210 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Kavelbrohallen P11 Grp 1 Växjö HF Gul Ferdig HP Skövde 90    
07111610 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 Skara HK 2 Ferdig Växjö HF Svart    
07111612 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Billingskolan F11 Grp 3 Önnereds HK Vit Ferdig Växjö HF Gul    
07110712 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 HK Country Röd Ferdig Växjö HF Svart