Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

HK Country

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05110400 fre. 05/11 09:00 fre. 05/11 Arena Skövde B P12 Grp 2 HK Country HKC 13 - 8 Kungälvs HK 2  
05111300 fre. 05/11 09:50 fre. 05/11 Arena Skövde C P16 Grp 1 Hammarby Ha...ll lag grön 23 - 6 HK Country  
05110602 fre. 05/11 11:20 fre. 05/11 Stöpenhallen F12 Grp 9 HK Country Svart 9 - 7 Mölndals HF 2  
05110604 fre. 05/11 12:30 fre. 05/11 Stöpenhallen F13 Grp 3 HK Country 8 - 12 Kärra HF 3  
05112106 fre. 05/11 12:30 fre. 05/11 Kavelbro Arena P14 Grp 3 Önnereds HK 2 18 - 12 HK Country  
05111602 fre. 05/11 12:30 fre. 05/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig HK Country 2    
05110405 fre. 05/11 12:45 fre. 05/11 Arena Skövde B F11 Grp 3 Torslanda HK Blå Ferdig HK Country 1    
05111206 fre. 05/11 13:40 fre. 05/11 Kavelbrohallen P13 Grp 1 Borlänge HK 1 9 - 10 HK Country  
05110406 fre. 05/11 13:55 fre. 05/11 Arena Skövde B F11 Grp 2 Torslanda HK Röd Ferdig HK Country Röd    
05111100 fre. 05/11 14:00 fre. 05/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 2 Hammarby IF HF 15 - 7 HK Country HKC  
05111606 fre. 05/11 14:50 fre. 05/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Country 1 Ferdig IFK Skövde HK 4    
05110607 fre. 05/11 14:50 fre. 05/11 Stöpenhallen F12 Grp 1 HK Country Röd 4 - 12 Ystads IF HF 2  
05112202 fre. 05/11 15:10 fre. 05/11 Baggebohallen F11 Grp 3 HK Country 1 Ferdig Önnereds HK Vit    
05110709 fre. 05/11 16:00 fre. 05/11 Fjärilshallen F11 Grp 1 HK Country Svart Ferdig IF Hallby HK 1    
05110611 fre. 05/11 17:10 fre. 05/11 Stöpenhallen F12 Grp 9 GF Kroppskultur 2 9 - 4 HK Country Svart  
05111106 fre. 05/11 17:35 fre. 05/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 2 HK Country HKC 11 - 12 IK Baltichov vit  
05112117 fre. 05/11 18:55 fre. 05/11 Kavelbro Arena P14 Grp 3 HK Country 5 - 15 IFK Bankeryd 2  
05110614 fre. 05/11 18:55 fre. 05/11 Stöpenhallen F13 Grp 3 HK Country 2 - 11 Torslanda HK Blå  
05111216 fre. 05/11 20:05 fre. 05/11 Kavelbrohallen P13 Grp 1 HK Country 6 - 8 NHK 2  
05110617 fre. 05/11 20:40 fre. 05/11 Stöpenhallen F12 Grp 1 HK Country Röd 3 - 9 Önnered HK Grön  
05110113 fre. 05/11 21:15 fre. 05/11 Arena Skövde A P16 Grp 1 Önnereds HK 2 33 - 11 HK Country  
06111100 lør. 06/11 08:00 lør. 06/11 Tibro Sporthall B F12 Grp 9 HK Country Svart 6 - 16 IK Baltichov Vit  
06110600 lør. 06/11 08:00 lør. 06/11 Stöpenhallen P11 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Kärra HF 1    
06111000 lør. 06/11 08:30 lør. 06/11 Tibro Sporthall A F12 Grp 1 HK Country Röd 4 - 13 IK Baltichov Blå  
06111202 lør. 06/11 09:10 lør. 06/11 Kavelbrohallen F13 Grp 3 HK Country 3 - 6 Särökometernas HK  
06110603 lør. 06/11 09:45 lør. 06/11 Stöpenhallen F11 Grp 3 IK Sund 2 Ferdig HK Country 1    
06110605 lør. 06/11 10:55 lør. 06/11 Stöpenhallen F11 Grp 2 HK Aranäs 2 Ferdig HK Country Röd    
06110406 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Arena Skövde B P12 Grp 2 HK Country HKC 13 - 7 IFK Nyköping  
06110907 lør. 06/11 12:05 lør. 06/11 Helenahallen F11 Grp 1 HK Country Svart Ferdig Halmstad Handboll 1    
06112107 lør. 06/11 12:05 lør. 06/11 Kavelbro Arena P14 Grp 3 Tyresö Handboll 1 20 - 7 HK Country  
06111207 lør. 06/11 12:40 lør. 06/11 Kavelbrohallen F13 Grp 3 Ystad IF 11 - 8 HK Country  
06110608 lør. 06/11 12:40 lør. 06/11 Stöpenhallen P13 Grp 1 HK Country 8 - 12 HK Aranäs 1  
06110107 lør. 06/11 13:10 lør. 06/11 Arena Skövde A P16 Grp 1 HK Country 12 - 34 Önnereds HK 2  
06110911 lør. 06/11 14:25 lør. 06/11 Helenahallen F11 Grp 2 KFUM Trollhättan 2 Ferdig HK Country Röd    
06112211 lør. 06/11 14:25 lør. 06/11 Baggebohallen P11 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Växjö HF Gul    
06112112 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Kavelbro Arena F12 B-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 3 13 - 11 HK Country Svart  
06112212 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Baggebohallen P11 Grp 2 Växjö HF Svart Ferdig HK Country 1    
06110109 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Arena Skövde A F11 Grp 1 HF Orust Ferdig HK Country Svart    
06110414 lør. 06/11 16:10 lør. 06/11 Arena Skövde B P16 Grp 1 Hammarby Ha...ll lag grön 34 - 10 HK Country  
06111110 lør. 06/11 18:10 lør. 06/11 Tibro Sporthall B P14 B-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK Blå 18 - 12 HK Country  
06110918 lør. 06/11 18:30 lør. 06/11 Helenahallen P11 Grp 2 HK Country 1 Ferdig Skara HK 2    
06111314 lør. 06/11 18:40 lør. 06/11 Arena Skövde C F12 B-Slutspel 1/8 Final Ale Handboll F-12 Nord 7 - 8 HK Country Röd  
06110115 lør. 06/11 18:45 lør. 06/11 Arena Skövde A F13 B-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Vit 15 - 5 HK Country  
06110919 lør. 06/11 19:05 lør. 06/11 Helenahallen F11 Grp 1 Täby Handboll Ferdig HK Country Svart    
06110821 lør. 06/11 20:15 lør. 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country HKC 7 - 5 Växjö HF Svart  
06111621 lør. 06/11 20:15 lør. 06/11 Billingskolan F11 Grp 2 HK Country Röd Ferdig Önnereds HK Svart    
06110722 lør. 06/11 20:50 lør. 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Hammarby IF HF Grön Ferdig HK Country 1    
07110802 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final HK Country HKC 10 - 1 Skara HK  
07111002 søn. 07/11 09:40 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 14 - 19 IFK Skövde HK Blå  
07111603 søn. 07/11 09:45 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Skånela IF    
07110704 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 HK Country 1 Ferdig Växjö HF Gul    
07112104 søn. 07/11 10:40 søn. 07/11 Kavelbro Arena P13 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 9 - 13 Tyresö Handboll  
07110605 søn. 07/11 10:55 søn. 07/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 1 4 - 7 HK Country Röd  
07110808 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semifinale HK Country HKC 12 - 13 Huddinge HK Blå  
07111307 søn. 07/11 13:20 søn. 07/11 Arena Skövde C P11 Grp 2 HP Tibro Ferdig HK Country 1    
07112109 søn. 07/11 13:45 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Grp 1 RP IF Linköping 1 Ferdig HK Country 2    
07112010 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinale HK Country Röd 5 - 7 Skövde HF 2  
07110712 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 HK Country Röd Ferdig Växjö HF Svart    
07110912 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Helenahallen F11 Grp 1 HK Country Svart Ferdig KFUM Trollhättan 1    
07111613 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Country 1 Ferdig Torslanda HK 1