Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

Skara HK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05111204 fre. 05/11 12:30 fre. 05/11 Kavelbrohallen P13 Grp 3 HK Aranäs 2 7 - 6 Skara HK  
05111603 fre. 05/11 13:05 fre. 05/11 Billingskolan P11 Grp 1 Skara HK 1 Ferdig IFK Skövde HK 3    
05110904 fre. 05/11 13:05 fre. 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Ferdig IFK Skövde HK 1    
05111304 fre. 05/11 13:10 fre. 05/11 Arena Skövde C P16 Grp 5 VIES Håndbold 2 23 - 11 Skara HK 1  
05112200 fre. 05/11 14:00 fre. 05/11 Baggebohallen P11 Grp 2 HP Tibro Ferdig Skara HK 3    
05112109 fre. 05/11 14:15 fre. 05/11 Kavelbro Arena P14 Grp 4 Kärra HF 11 - 13 Skara HK  
05111605 fre. 05/11 14:15 fre. 05/11 Billingskolan P11 Grp 2 Skara HK 2 Ferdig Kärra HF 2    
05111103 fre. 05/11 15:45 fre. 05/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 7 Skara HK 3 - 11 IK Baltichov blå  
05110108 fre. 05/11 17:20 fre. 05/11 Arena Skövde A P16 Grp 3 Skara HK 2 17 - 20 RP IF Linköping 1  
05111310 fre. 05/11 18:10 fre. 05/11 Arena Skövde C P16 Grp 5 Skara HK 1 12 - 36 Önnereds HK 1  
05111214 fre. 05/11 18:55 fre. 05/11 Kavelbrohallen P13 Grp 3 Skara HK 14 - 18 Skånela IF  
05110111 fre. 05/11 19:35 fre. 05/11 Arena Skövde A P16 Grp 3 Spånga HK 15 - 24 Skara HK 2  
05111010 fre. 05/11 19:55 fre. 05/11 Tibro Sporthall A P12 Grp 7 KFUM Trollhättan 1 9 - 3 Skara HK  
05112119 fre. 05/11 20:05 fre. 05/11 Kavelbro Arena P14 Grp 4 Skara HK 9 - 16 Tyresö Handboll 2  
06111601 lør. 06/11 08:35 lør. 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 Torslanda HK 1 Ferdig Skara HK 2    
06112203 lør. 06/11 09:45 lør. 06/11 Baggebohallen P11 Grp 1 RP IF Linköping 1 Ferdig Skara HK 1    
06112204 lør. 06/11 10:20 lør. 06/11 Baggebohallen P10 Grp 1 RP IF Linköping Ferdig Skara HK    
06111303 lør. 06/11 10:30 lør. 06/11 Arena Skövde C P16 Grp 3 Skara HK 2 8 - 20 HK Aranäs Vit  
06110405 lør. 06/11 10:55 lør. 06/11 Arena Skövde B P12 Grp 7 Skara HK 7 - 7 Redbergslids IK  
06111004 lør. 06/11 11:20 lør. 06/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 5 Skånela IF 21 - 7 Skara HK 1  
06110606 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Stöpenhallen P13 Grp 3 Skara HK 7 - 13 IK Sävehof 2  
06112206 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Baggebohallen P14 Grp 4 Skara HK 15 - 13 Redbergslids IK 2  
06111609 lør. 06/11 13:15 lør. 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Ferdig Skara HK 2    
06110910 lør. 06/11 13:50 lør. 06/11 Helenahallen P11 Grp 2 Torslanda HK 1 Ferdig Skara HK 3    
06110912 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Ferdig IFK Skövde HK 3    
06111612 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Billingskolan P11 Grp 1 HP Skövde 90 Ferdig Skara HK 1    
06110110 lør. 06/11 15:40 lør. 06/11 Arena Skövde A P12 B-Slutspel 1/8 Final Skara HK 10 - 9 Kungälvs HK 1  
06111313 lør. 06/11 17:50 lør. 06/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel 1/8 Final Skara HK 2 17 - 15 Skara HK 1  
06111313 lør. 06/11 17:50 lør. 06/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel 1/8 Final Skara HK 2 17 - 15 Skara HK 1  
06110917 lør. 06/11 17:55 lør. 06/11 Helenahallen P11 Grp 2 Skara HK 3 Ferdig RP IF Linköping 2    
06110918 lør. 06/11 18:30 lør. 06/11 Helenahallen P11 Grp 2 HK Country 1 Ferdig Skara HK 2    
06111111 lør. 06/11 18:50 lør. 06/11 Tibro Sporthall B P14 B-Slutspel 1/8 Final Skara HK 18 - 15 RP IF Linköping  
07112101 søn. 07/11 08:40 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final Skara HK 13 - 18 IFK Skövde HK Vit  
07110802 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final HK Country HKC 10 - 1 Skara HK  
07110904 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kärra HF Ferdig Skara HK    
07111604 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 5 Ferdig Skara HK 1    
07112105 søn. 07/11 11:15 søn. 07/11 Kavelbro Arena P13 B-Slutspel 1/4 Final LVHK 17 - 5 Skara HK  
07111004 søn. 07/11 11:20 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final Skara HK 2 16 - 15 IFK Nyköping 0506  
07111607 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 IFK Skövde HK 4 Ferdig Skara HK 3    
07111608 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 1 Skara HK 1 Ferdig Alingsås HK 1    
07111610 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 Skara HK 2 Ferdig Växjö HF Svart    
07110911 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Skara HK    
07111008 søn. 07/11 14:30 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinale IFK Skövde HK Vit 19 - 22 Skara HK 2  
07112111 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Grp 2 Habo HK Ferdig Skara HK 3    
07111009 søn. 07/11 16:15 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Finale Skånela IF 21 - 12 Skara HK 2