Senaste resultat

Skadevi Handbollscup 2021 börjar
Slut
5/11
6/11
7/11

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
07110107 sö 07/11 13:25 sö 07/11 Arena Skövde A P12 A-Slutspel Final Ystads IF HF Blå 14 - 13 Ystads IF HF Vit  
07110811 sö 07/11 14:45 sö 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Final Huddinge HK Blå 5 - 10 IFK Skövde HK 2  
07110110 sö 07/11 16:10 sö 07/11 Arena Skövde A P13 A-Slutspel Final Torslanda HK Blå 6 - 12 Torslanda HK Vit  
07111212 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Final IK Sävehof 2 12 - 15 LVHK  
07110106 sö 07/11 12:35 sö 07/11 Arena Skövde A P14 A-Slutspel Final HK Aranäs 1 11 - 15 IFK Bankeryd 2  
07112110 sö 07/11 14:20 sö 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Final IFK Skövde HK Vit 17 - 13 Skånela IF  
07110108 sö 07/11 14:15 sö 07/11 Arena Skövde A P16 A-Slutspel Final Önnereds HK 1 14 - 21 VIES Håndbold 1  
07111009 sö 07/11 16:15 sö 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Final Skånela IF 21 - 12 Skara HK 2  
07110111 sö 07/11 17:00 sö 07/11 Arena Skövde A F12 A-Slutspel Final LUGI HF 1 5 - 12 Kävlinge HK  
07112011 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Final Önnered HK Grön 4 - 3 Skövde HF 2  
07110109 sö 07/11 15:25 sö 07/11 Arena Skövde A F13 A-Slutspel Final Kärra HF 1 10 - 7 Kungälvs HK 2  
07111006 sö 07/11 13:05 sö 07/11 Tibro Sporthall A F13 B-Slutspel Final Kungälvs HK 1 4 - 8 IF Hallby HK Blå  
07110105 sö 07/11 11:45 sö 07/11 Arena Skövde A F14 A-Slutspel Final Skuru IK 1 7 - 13 Tyresö Handboll  
07112309 sö 07/11 14:20 sö 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Final Huddinge HK Blå 9 - 10 Haninge Handboll  
07110112 sö 07/11 17:45 sö 07/11 Arena Skövde A F16 A-Slutspel Final Skövde HF 2 17 - 18 Skövde HF 1  
07110509 sö 07/11 16:30 sö 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Final Önnereds HK 3 13 - 14 RP IF Linköping 2  
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
07110714 sö 07/11 16:10 sö 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 3 Färdig Gustavsberg IF HK 2    
07110914 sö 07/11 16:10 sö 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 Önnered HK Grön Färdig HP Skövde 90    
07111614 sö 07/11 16:10 sö 07/11 Billingskolan F11 Grp 2 Skövde HF 2 Färdig Torslanda HK Röd    
07111310 sö 07/11 15:55 sö 07/11 Arena Skövde C P11 Grp 2 HP Tibro Färdig Kärra HF 2    
07110713 sö 07/11 15:35 sö 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 1 HK Aranäs 1 Färdig Skövde HF 1    
07110913 sö 07/11 15:35 sö 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Gustavsberg IF HK 1    
07111213 sö 07/11 15:35 sö 07/11 Kavelbrohallen P11 Grp 1 Skånela IF Färdig HP Skövde 90    
07111613 sö 07/11 15:35 sö 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Country 1 Färdig Torslanda HK 1    
07112112 sö 07/11 15:35 sö 07/11 Kavelbro Arena F11 Grp 2 Hammarby IF HF Vit Färdig Halmstad Handboll 2    
07110712 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 HK Country Röd Färdig Växjö HF Svart    
07110912 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Helenahallen F11 Grp 1 HK Country Svart Färdig KFUM Trollhättan 1    
07111309 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinal Eslövs IK 1 16 - 21 Skövde HF 1  
07111612 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Billingskolan F11 Grp 3 Önnereds HK Vit Färdig Växjö HF Gul    
07112111 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Kavelbro Arena P11 Grp 2 Habo HK Färdig Skara HK 3    
07110611 sö 07/11 14:55 sö 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Hammarby Handboll Färdig HK Aranäs 5    
07110508 sö 07/11 14:50 sö 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinal RP IF Linköping 1 12 - 15 RP IF Linköping 2  
07111008 sö 07/11 14:30 sö 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK Vit 19 - 22 Skara HK 2  
07110711 sö 07/11 14:25 sö 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Skövde HF Röd Färdig Gustavsberg IF HK 2    
07110911 sö 07/11 14:25 sö 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Skara HK    
07111211 sö 07/11 14:25 sö 07/11 Kavelbrohallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 2 Färdig Kärra HF    
07111611 sö 07/11 14:25 sö 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 RP IF Linköping 2 Färdig Alingsås HK 2    
07110610 sö 07/11 14:20 sö 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 2 Färdig HK Aranäs 4    
07111308 sö 07/11 14:10 sö 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinal Önnereds HK 2 7 - 16 Skövde HF 2  
07110507 sö 07/11 14:00 sö 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinal Eslövs IK 2 11 - 14 Önnereds HK 3  
07110710 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 1 Färdig HK Aranäs 3    
07110810 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Rydshallen P10 Grp 1 Alingsås HK Färdig RP IF Linköping    
07110910 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Aranäs 2 Färdig Gustavsberg IF HK 1    
07111210 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Kavelbrohallen P11 Grp 1 Växjö HF Gul Färdig HP Skövde 90    
07111610 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 Skara HK 2 Färdig Växjö HF Svart    
07112010 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinal HK Country Röd 5 - 7 Skövde HF 2  
07112109 sö 07/11 13:45 sö 07/11 Kavelbro Arena P11 Grp 1 RP IF Linköping 1 Färdig HK Country 2    
07112308 sö 07/11 13:45 sö 07/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel Semifinal Kävlinge HK 13 - 4 Täby HBK  
07111007 sö 07/11 13:40 sö 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK Blå 9 - 28 Skånela IF