Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2021. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2022 här.

Pojkar 10

Grupp 1



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05110904 fre 05/11 13:05 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Färdig IFK Skövde HK 1    
05110905 fre 05/11 13:40 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig HK Guldkroken 2    
05110906 fre 05/11 14:15 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 Alingsås HK Färdig IFK Skövde HK 2    
05110907 fre 05/11 14:50 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 1 Färdig HP Skövde 90    
05110908 fre 05/11 15:25 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 Växjö HF Färdig Önnered HK Grön    
05110910 fre 05/11 16:35 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 RP IF Linköping Färdig IFK Skövde HK 3    
05110911 fre 05/11 17:10 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kärra HF Färdig HP Skövde 90    
05110912 fre 05/11 17:45 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig HK Guldkroken 1    
05110913 fre 05/11 18:20 fre 05/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 2 Färdig Växjö HF    
06112200 lör 06/11 08:00 lör 06/11 Baggeboskolan P10 Grp 1 RP IF Linköping Färdig Önnered HK Grön    
06112201 lör 06/11 08:35 lör 06/11 Baggeboskolan P10 Grp 1 HP Skövde 90 Färdig Växjö HF    
06112202 lör 06/11 09:10 lör 06/11 Baggeboskolan P10 Grp 1 Alingsås HK Färdig HK Guldkroken 1    
06110903 lör 06/11 09:45 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig Kärra HF    
06112204 lör 06/11 10:20 lör 06/11 Baggeboskolan P10 Grp 1 RP IF Linköping Färdig Skara HK    
06110908 lör 06/11 12:40 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Kärra HF    
06110909 lör 06/11 13:15 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 Växjö HF Färdig IFK Skövde HK 1    
06110912 lör 06/11 15:00 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Färdig IFK Skövde HK 3    
06110913 lör 06/11 15:35 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 Önnered HK Grön Färdig Alingsås HK    
06110914 lör 06/11 16:10 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Färdig IFK Skövde HK 2    
06110915 lör 06/11 16:45 lör 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 1 Färdig HK Guldkroken 2    
06111622 lör 06/11 20:50 lör 06/11 Billingskolan P10 Grp 1 Växjö HF Färdig HK Guldkroken 1    
07110900 sön 07/11 08:00 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 RP IF Linköping Färdig IFK Skövde HK 2    
07110901 sön 07/11 08:35 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 Alingsås HK Färdig IFK Skövde HK 3    
07110902 sön 07/11 09:10 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig HK Guldkroken 2    
07110904 sön 07/11 10:20 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kärra HF Färdig Skara HK    
07110909 sön 07/11 13:15 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig Önnered HK Grön    
07110810 sön 07/11 13:50 sön 07/11 Rydshallen P10 Grp 1 Alingsås HK Färdig RP IF Linköping    
07110911 sön 07/11 14:25 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Skara HK    
07111211 sön 07/11 14:25 sön 07/11 Kavelbrohallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 2 Färdig Kärra HF    
07110914 sön 07/11 16:10 sön 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 Önnered HK Grön Färdig HP Skövde 90