Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2021. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2022 här.

Pojkar 11

Grupp 2




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05112200 fre 05/11 14:00 fre 05/11 Baggebohallen HP Tibro Färdig Skara HK 3    
05111605 fre 05/11 14:15 fre 05/11 Billingskolan Skara HK 2 Färdig Kärra HF 2    
05111606 fre 05/11 14:50 fre 05/11 Billingskolan HK Country 1 Färdig IFK Skövde HK 4    
05111607 fre 05/11 15:25 fre 05/11 Billingskolan Torslanda HK 1 Färdig IFK Skövde HK 2    
05111610 fre 05/11 17:10 fre 05/11 Billingskolan IFK Skövde HK 2 Färdig RP IF Linköping 2    
05111611 fre 05/11 17:45 fre 05/11 Billingskolan Växjö HF Svart Färdig Habo HK    
05111615 fre 05/11 20:05 fre 05/11 Billingskolan IFK Skövde HK 4 Färdig Habo HK    
05112211 fre 05/11 20:25 fre 05/11 Baggebohallen Alingsås HK 2 Färdig HP Tibro    
06111601 lör 06/11 08:35 lör 06/11 Billingskolan Torslanda HK 1 Färdig Skara HK 2    
06110601 lör 06/11 08:35 lör 06/11 Stöpenhallen Kärra HF 2 Färdig RP IF Linköping 2    
06111603 lör 06/11 09:45 lör 06/11 Billingskolan Alingsås HK 2 Färdig Växjö HF Svart    
06110905 lör 06/11 10:55 lör 06/11 Helenahallen Habo HK Färdig HP Tibro    
06111609 lör 06/11 13:15 lör 06/11 Billingskolan IFK Skövde HK 2 Färdig Skara HK 2    
06112210 lör 06/11 13:50 lör 06/11 Baggebohallen Habo HK Färdig Kärra HF 2    
06110910 lör 06/11 13:50 lör 06/11 Helenahallen Torslanda HK 1 Färdig Skara HK 3    
06111610 lör 06/11 13:50 lör 06/11 Billingskolan IFK Skövde HK 4 Färdig RP IF Linköping 2    
06112212 lör 06/11 15:00 lör 06/11 Baggebohallen Växjö HF Svart Färdig HK Country 1    
06110916 lör 06/11 17:20 lör 06/11 Helenahallen Kärra HF 2 Färdig Torslanda HK 1    
06111616 lör 06/11 17:20 lör 06/11 Billingskolan Habo HK Färdig Alingsås HK 2    
06110917 lör 06/11 17:55 lör 06/11 Helenahallen Skara HK 3 Färdig RP IF Linköping 2    
06110918 lör 06/11 18:30 lör 06/11 Helenahallen HK Country 1 Färdig Skara HK 2    
06111620 lör 06/11 19:40 lör 06/11 Billingskolan IFK Skövde HK 4 Färdig Växjö HF Svart    
07111605 sön 07/11 10:55 sön 07/11 Billingskolan IFK Skövde HK 2 Färdig HP Tibro    
07111304 sön 07/11 11:05 sön 07/11 Arena Skövde C RP IF Linköping 2 Färdig Växjö HF Svart    
07111606 sön 07/11 11:30 sön 07/11 Billingskolan Torslanda HK 1 Färdig Alingsås HK 2    
07111607 sön 07/11 12:05 sön 07/11 Billingskolan IFK Skövde HK 4 Färdig Skara HK 3    
07111609 sön 07/11 13:15 sön 07/11 Billingskolan Kärra HF 2 Färdig IFK Skövde HK 2    
07111307 sön 07/11 13:20 sön 07/11 Arena Skövde C HP Tibro Färdig HK Country 1    
07111610 sön 07/11 13:50 sön 07/11 Billingskolan Skara HK 2 Färdig Växjö HF Svart    
07111611 sön 07/11 14:25 sön 07/11 Billingskolan RP IF Linköping 2 Färdig Alingsås HK 2    
07112111 sön 07/11 15:00 sön 07/11 Kavelbro Arena Habo HK Färdig Skara HK 3    
07111613 sön 07/11 15:35 sön 07/11 Billingskolan HK Country 1 Färdig Torslanda HK 1    
07111310 sön 07/11 15:55 sön 07/11 Arena Skövde C HP Tibro Färdig Kärra HF 2