Flickor 10

Grupp 1




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05110707 fr 05/11 14:50 fr 05/11 Fjärilshallen HK Aranäs 5 Färdig Skövde HF Vit    
05110708 fr 05/11 15:25 fr 05/11 Fjärilshallen Skövde HF Röd Färdig HK Aranäs 4    
05112203 fr 05/11 15:45 fr 05/11 Baggeboskolan HK Aranäs 2 Färdig IF Hallby HK Vit    
05112204 fr 05/11 16:20 fr 05/11 Baggeboskolan HK Aranäs 3 Färdig Hammarby Handboll    
05112205 fr 05/11 16:55 fr 05/11 Baggeboskolan HK Aranäs 1 Färdig Redbergslid IK 1    
05112206 fr 05/11 17:30 fr 05/11 Baggeboskolan Gustavsberg IF HK 1 Färdig Falköpings AIK HK    
05112207 fr 05/11 18:05 fr 05/11 Baggeboskolan Gustavsberg IF HK 2 Färdig Redbergslid IK 2    
05112208 fr 05/11 18:40 fr 05/11 Baggeboskolan Redbergslid IK 1 Färdig IF Hallby HK Blå    
05112210 fr 05/11 19:50 fr 05/11 Baggeboskolan Falköpings AIK HK Färdig Hammarby Handboll    
06110900 lö 06/11 08:00 lö 06/11 Helenahallen Redbergslid IK 1 Färdig Skövde HF Röd    
06110901 lö 06/11 08:35 lö 06/11 Helenahallen HK Aranäs 1 Färdig Gustavsberg IF HK 1    
06110703 lö 06/11 09:45 lö 06/11 Fjärilshallen IF Hallby HK Blå Färdig Skövde HF Vit    
06110705 lö 06/11 10:55 lö 06/11 Fjärilshallen HK Aranäs 5 Färdig Redbergslid IK 2    
06111606 lö 06/11 11:30 lö 06/11 Billingskolan HK Aranäs 4 Färdig Hammarby Handboll    
06110706 lö 06/11 11:30 lö 06/11 Fjärilshallen IF Hallby HK Vit Färdig Skövde HF Röd    
06110707 lö 06/11 12:05 lö 06/11 Fjärilshallen IF Hallby HK Blå Färdig HK Aranäs 3    
06110108 lö 06/11 14:20 lö 06/11 Arena Skövde A HK Aranäs 5 Färdig Redbergslid IK 1    
06110412 lö 06/11 15:00 lö 06/11 Arena Skövde B Gustavsberg IF HK 2 Färdig IF Hallby HK Vit    
06110413 lö 06/11 15:35 lö 06/11 Arena Skövde B IF Hallby HK Blå Färdig HK Aranäs 1    
06111310 lö 06/11 15:50 lö 06/11 Arena Skövde C HK Aranäs 2 Färdig Falköpings AIK HK    
06110714 lö 06/11 16:10 lö 06/11 Fjärilshallen Skövde HF Vit Färdig HK Aranäs 3    
06111618 lö 06/11 18:30 lö 06/11 Billingskolan HK Aranäs 4 Färdig Gustavsberg IF HK 2    
06110920 lö 06/11 19:40 lö 06/11 Helenahallen Falköpings AIK HK Färdig Redbergslid IK 2    
06110921 lö 06/11 20:15 lö 06/11 Helenahallen Gustavsberg IF HK 1 Färdig Hammarby Handboll    
06110721 lö 06/11 20:15 lö 06/11 Fjärilshallen HK Aranäs 2 Färdig Skövde HF Röd    
07110700 sö 07/11 08:00 sö 07/11 Fjärilshallen HK Aranäs 1 Färdig Skövde HF Röd    
07110701 sö 07/11 08:35 sö 07/11 Fjärilshallen Redbergslid IK 2 Färdig Skövde HF Vit    
07110702 sö 07/11 09:10 sö 07/11 Fjärilshallen IF Hallby HK Blå Färdig HK Aranäs 2    
07110607 sö 07/11 12:05 sö 07/11 Stöpenhallen IF Hallby HK Vit Färdig HK Aranäs 5    
07110908 sö 07/11 12:40 sö 07/11 Helenahallen Falköpings AIK HK Färdig HK Aranäs 1    
07110608 sö 07/11 12:40 sö 07/11 Stöpenhallen HK Aranäs 4 Färdig IF Hallby HK Vit    
07110609 sö 07/11 13:15 sö 07/11 Stöpenhallen Hammarby Handboll Färdig IF Hallby HK Blå    
07110910 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Helenahallen HK Aranäs 2 Färdig Gustavsberg IF HK 1    
07110710 sö 07/11 13:50 sö 07/11 Fjärilshallen Redbergslid IK 1 Färdig HK Aranäs 3    
07110610 sö 07/11 14:20 sö 07/11 Stöpenhallen Redbergslid IK 2 Färdig HK Aranäs 4    
07110711 sö 07/11 14:25 sö 07/11 Fjärilshallen Skövde HF Röd Färdig Gustavsberg IF HK 2    
07110611 sö 07/11 14:55 sö 07/11 Stöpenhallen Hammarby Handboll Färdig HK Aranäs 5    
07110913 sö 07/11 15:35 sö 07/11 Helenahallen Skövde HF Vit Färdig Gustavsberg IF HK 1    
07110714 sö 07/11 16:10 sö 07/11 Fjärilshallen HK Aranäs 3 Färdig Gustavsberg IF HK 2