Söndag 6/11 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06110100 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Arena Skövde A P16 A-Slutspel 1/4 Final Täby HBK 12 - 19 VIES Håndbold Hold 1  
06111300 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Arena Skövde C P16 A-Slutspel 1/4 Final VIES Håndbold Hold 2 14 - 24 OV Helsingborg  
06111600 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 Kungälvs HK 1 Färdig HK Aranäs    
06110700 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Gustavsberg IF HK 1 Färdig IFK Mullsjö    
06110900 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 Växjö HF Färdig HP Skövde 90    
06112100 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK Blå 20 - 11 Huddinge HK  
06111200 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Vit 8 - 7 IFK Skövde HK Blå  
06110800 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final Mölndals HF 10 - 11 HK Aranäs Vit  
06110500 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Skövde Idrottshall P16 A-Slutspel 1/4 Final Skånela IF 17 - 23 Önnereds HK 1  
06112300 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final Borlänge HK 11 - 9 Särökometerna HK  
06110600 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Stöpenhallen P12 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK Vit 8 - 6 IFK Skövde HK 3  
06112000 sön 06/11 08:00 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final LUGI HF 2 11 - 7 Skuru IK 3  
06111601 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 IFK Skövde HK 3 Färdig Eksjö BK    
06110701 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 1 Eksjö BK 1 Färdig IF Hallby Handboll Blå    
06110901 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 3 HK Lidköping 2 Färdig Önnereds HK Grön    
06111201 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final OV Helsingborg 12 - 11 IFK Skövde HK Vit  
06110801 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final OV Helsingborg 9 - 10 Kärra HF 2  
06110601 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Stöpenhallen P12 A-Slutspel 1/4 Final Hammarby IF HF 10 - 9 Ystads IF HF 1  
06111000 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Tibro Sporthall A F16 B-Slutspel 1/4 Final Elverum Håndball 2 12 - 14 Skuru IK 2  
06111100 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 2 6 - 9 Kärra HF 1  
06112001 sön 06/11 08:30 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå 8 - 13 LUGI HF 1  
06112101 sön 06/11 08:35 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 14 - 16 HK Aranäs  
06112301 sön 06/11 08:35 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå 15 - 13 HK Lidköping  
06111301 sön 06/11 08:45 sön 06/11 Arena Skövde C F14 A-Slutspel Semifinal HK Aranäs Vit 15 - 16 Skuru IK 2  
06110501 sön 06/11 08:45 sön 06/11 Skövde Idrottshall P16 A-Slutspel 1/4 Final Uppsala HK 18 - 27 Fjellhammer IL  
06110101 sön 06/11 08:50 sön 06/11 Arena Skövde A F14 A-Slutspel Semifinal Kärra HF 1 20 - 11 Skuru IK 1  
06111602 sön 06/11 09:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 4 Torslanda HK Vit Färdig HK Bollebygd    
06110702 sön 06/11 09:00 sön 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 2 Växjö HF 2 Färdig Kungälvs HK Grön    
06110902 sön 06/11 09:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 2 Skara HK 1 Färdig OV Helsingborg 1    
06111101 sön 06/11 09:00 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK Vit 6 - 11 HK Country Röd  
06111202 sön 06/11 09:05 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final IK Baltichov blå 8 - 11 Skånela IF  
06110802 sön 06/11 09:05 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final Skara HK 1 11 - 6 Växjö HF 1  
06110602 sön 06/11 09:05 sön 06/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Höörs HK H65 2 12 - 6 KFUM Kalmar HK 1  
06112002 sön 06/11 09:05 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final BK Heid Röd 14 - 3 Önnereds HK Grön  
06112102 sön 06/11 09:15 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 17 - 9 Tyresö Handboll  
06112302 sön 06/11 09:15 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final Skara HF 8 - 2 HK Country  
06111001 sön 06/11 09:15 sön 06/11 Tibro Sporthall A F16 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 2 14 - 20 Skövde HF 07  
06110102 sön 06/11 09:30 sön 06/11 Arena Skövde A P14 A-Slutspel Semifinal Eslövs HF 16 - 22 IF Hallby Blå  
06111302 sön 06/11 09:30 sön 06/11 Arena Skövde C P14 A-Slutspel Semifinal Torslanda HK Vit 13 - 14 Torslanda HK Blå  
06111603 sön 06/11 09:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 1 Torslanda HK Blå Färdig IK Baltichov vit    
06110703 sön 06/11 09:30 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 Gustavsberg IF HK 2 Färdig KFUM Kalmar HK Röd    
06110903 sön 06/11 09:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 3 OV Helsingborg 2 Färdig HK Guldkroken    
06110502 sön 06/11 09:30 sön 06/11 Skövde Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Svart 12 - 16 Torslanda HK 2  
06111203 sön 06/11 09:35 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Svart 14 - 10 Önnereds HK 2  
06110803 sön 06/11 09:35 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Vit 12 - 14 HK Country 2 Svart  
06110603 sön 06/11 09:35 sön 06/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final KFUM Trollhättan Röd 10 - 3 RP IF Linköping 1  
06111102 sön 06/11 09:35 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Ale Handboll Orange 10 - 14 Torslanda HK Röd  
06112003 sön 06/11 09:35 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final BK Heid Vit 13 - 10 Höörs HK H65  
06112103 sön 06/11 09:50 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK Vit 18 - 17 Eksjö BK  
06112303 sön 06/11 09:50 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel 1/4 Final Skövde HF Vit 10 - 7 Önnereds HK  
06111604 sön 06/11 10:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 1 RP IF Linköping Vit Färdig IF HV Tidaholm 1    
06110704 sön 06/11 10:00 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 HK Aranäs Gul Färdig Skara HF 2    
06110918 sön 06/11 10:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Extra 2 Önnereds HK Grön Färdig IFK Skövde HK 4    
06110103 sön 06/11 10:05 sön 06/11 Arena Skövde A F16 A-Slutspel 1/4 Final Årsta AIK HF 26 - 11 IFK Bankeryd 1  
06111303 sön 06/11 10:05 sön 06/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd Blå 20 - 26 Skövde HF F06  
06111204 sön 06/11 10:05 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel 1/4 Final Huddinge HK Vit 5 - 16 Uppsala HK  
06111002 sön 06/11 10:05 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final Borlänge HK 2 23 - 13 Tyresö Handboll Gul  
06111103 sön 06/11 10:05 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK Blå 11 - 6 IF HV Tidaholm  
06110804 sön 06/11 10:10 sön 06/11 Rydshallen P12 A-Slutspel Semifinal HK Aranäs Vit 7 - 8 Kärra HF 2  
06110604 sön 06/11 10:10 sön 06/11 Stöpenhallen P12 A-Slutspel Semifinal Önnereds HK Vit 10 - 18 Hammarby IF HF  
06112004 sön 06/11 10:10 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 A-Slutspel 1/4 Final Täby Handboll 12 - 6 Kärra HF 3  
06110503 sön 06/11 10:15 sön 06/11 Skövde Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final Höörs HK H65 15 - 16 Kärra HF 1  
06112104 sön 06/11 10:25 sön 06/11 Kavelbro Arena P13 B-Slutspel 1/4 Final Kungälvs HK 1 11 - 7 HP Skövde 90  
06111605 sön 06/11 10:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 1 Skånela IF Färdig Önnereds HK Svart    
06110705 sön 06/11 10:30 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 Kärra HF 2 Färdig HK Aranäs Svart    
06110905 sön 06/11 10:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 2 Önnereds HK Svart Färdig Skara HK 1    
06112304 sön 06/11 10:30 sön 06/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Röd 10 - 6 Önnereds HK Grön  
06111205 sön 06/11 10:35 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK 1 19 - 14 Växjö HF 2  
06111104 sön 06/11 10:35 sön 06/11 Tibro Sporthall B F11 Grp 3 HK Lidköping 2 Färdig Falköpings AIK HK 1    
06110805 sön 06/11 10:40 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå 8 - 9 HP Skövde 90  
06110605 sön 06/11 10:40 sön 06/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Mölndals HF 10 - 7 HK Aranäs Gul  
06112005 sön 06/11 10:40 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 A-Slutspel 1/4 Final HK Orust 7 - 5 Torslanda HK Blå  
06111003 sön 06/11 10:50 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 15 - 13 Kärra HF  
06110104 sön 06/11 10:55 sön 06/11 Arena Skövde A PHG Gul Grp 1 Skövde United Färdig Alingsås HK    
06112105 sön 06/11 10:55 sön 06/11 Kavelbro Arena P13 B-Slutspel 1/4 Final Eksjö BK 11 - 10 Kärra HF 2  
06111606 sön 06/11 11:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 Redbergslids IK Färdig Skara HK    
06110706 sön 06/11 11:00 sön 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 3 IK Baltichov Blå Färdig Torslanda HK Blå    
06110915 sön 06/11 11:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Lidköping 1 Färdig IFK Skövde HK 5    
06110504 sön 06/11 11:00 sön 06/11 Skövde Idrottshall F11 Grp 2 Eksjö BK 2 Färdig HK Aranäs Rosa    
06112305 sön 06/11 11:00 sön 06/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 3 10 - 4 BK Heid 1  
06111206 sön 06/11 11:05 sön 06/11 Kavelbrohallen F11 Grp 2 IFK Mullsjö Färdig Ystads IF HF Blå    
06111105 sön 06/11 11:05 sön 06/11 Tibro Sporthall B F11 Grp 5 HK Lidköping 3 Färdig Falköpings AIK HK 2    
06110806 sön 06/11 11:10 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/4 Final IF HV Tidaholm 6 - 12 IFK Skövde HK 4  
06111304 sön 06/11 11:15 sön 06/11 Arena Skövde C P16 A-Slutspel Semifinal VIES Håndbold Hold 1 28 - 24 OV Helsingborg  
06110606 sön 06/11 11:15 sön 06/11 Stöpenhallen F12 B-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 1 8 - 6 Kärra HF 2  
06112006 sön 06/11 11:15 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel Semifinal LUGI HF 2 12 - 16 LUGI HF 1  
06112106 sön 06/11 11:25 sön 06/11 Kavelbro Arena F11 Grp 1 IFK Bankeryd Färdig HK Country Röd    
06111607 sön 06/11 11:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 3 Hammarby IF HF Färdig IFK Skövde HK 2    
06110707 sön 06/11 11:30 sön 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Önnereds HK Vit Färdig Skövde HF Röd    
06110907 sön 06/11 11:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 IK Baltichov Vit Färdig Växjö HF    
06110505 sön 06/11 11:30 sön 06/11 Skövde Idrottshall P16 A-Slutspel Semifinal Önnereds HK 1 20 - 24 Fjellhammer IL  
06111207 sön 06/11 11:35 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel Semifinal HK Aranäs Vit 11 - 15 OV Helsingborg  
06112306 sön 06/11 11:35 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Semifinal Borlänge HK 13 - 15 HK Aranäs Blå  
06111106 sön 06/11 11:35 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel Semifinal Kärra HF 1 11 - 12 HK Country Röd  
06110807 sön 06/11 11:40 sön 06/11 Rydshallen F10 Grp 2 IF HV Tidaholm 1 Färdig Växjö HF 2    
06111004 sön 06/11 11:40 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final Elverum Håndball 15 - 21 Önnereds HK 2  
06110105 sön 06/11 11:45 sön 06/11 Arena Skövde A F14 A-Slutspel Final Kärra HF 1 20 - 13 Skuru IK 2  
06110607 sön 06/11 11:45 sön 06/11 Stöpenhallen F10 Grp 2 HK Lidköping 3 Färdig Önnereds HK Grön    
06112007 sön 06/11 11:45 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel Semifinal BK Heid Röd 15 - 13 BK Heid Vit  
06111305 sön 06/11 12:00 sön 06/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel 1/4 Final Eksjö BK 11 - 10 Önnereds HK 4  
06111608 sön 06/11 12:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 3 HK Guldkroken Färdig RP IF Linköping Röd    
06110708 sön 06/11 12:00 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Kärra HF 1 Färdig Skara HF 2    
06110908 sön 06/11 12:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Färdig Önnereds HK Svart    
06112107 sön 06/11 12:00 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde HK Blå 10 - 15 HK Aranäs  
06111208 sön 06/11 12:05 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel Semifinal Skånela IF 10 - 12 HK Aranäs Svart  
06111107 sön 06/11 12:05 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel Semifinal Redbergslids IK Blå 7 - 9 Torslanda HK Röd  
06110808 sön 06/11 12:10 sön 06/11 Rydshallen F10 Grp 1 HK Lidköping 1 Färdig Växjö HF 1    
06112307 sön 06/11 12:10 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Semifinal Skara HF 7 - 8 Skövde HF Vit  
06110506 sön 06/11 12:15 sön 06/11 Skövde Idrottshall F11 Grp 1 Eksjö BK 1 Färdig HK Aranäs Blå    
06110608 sön 06/11 12:20 sön 06/11 Stöpenhallen F10 Grp 3 HK Lidköping 2 Färdig HK Country    
06111005 sön 06/11 12:25 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 2 19 - 20 IFK Skövde HK Vit  
06111609 sön 06/11 12:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 3 Önnereds HK Grön Färdig Kärra HF    
06110709 sön 06/11 12:30 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 5 Kärra HF 3 Färdig HK Aranäs Vit    
06110906 sön 06/11 12:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 2 Falköpings AIK HK Färdig IFK Skövde HK 2    
06112008 sön 06/11 12:30 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinal Höörs HK H65 2 5 - 12 KFUM Trollhättan Röd  
06110106 sön 06/11 12:35 sön 06/11 Arena Skövde A P14 A-Slutspel Final IF Hallby Blå 15 - 20 Torslanda HK Blå  
06112108 sön 06/11 12:35 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Semifinal HK Country 17 - 25 IFK Skövde HK Vit  
06111209 sön 06/11 12:40 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Semifinal Uppsala HK 13 - 14 Önnereds HK 1  
06110809 sön 06/11 12:40 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semifinal Skara HK 1 12 - 8 HK Country 2 Svart  
06110507 sön 06/11 12:45 sön 06/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå F07 16 - 17 Önnereds HK 1  
06110609 sön 06/11 12:55 sön 06/11 Stöpenhallen F11 Grp 4 HK Country Svart Färdig KFUM Kalmar HK Röd    
06111306 sön 06/11 13:00 sön 06/11 Arena Skövde C PHG Gul Grp 1 Alingsås HK Färdig GF Kroppskultur    
06111610 sön 06/11 13:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Aranäs Färdig IFK Skövde HK 3    
06110710 sön 06/11 13:00 sön 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 3 Skövde HF Svart Färdig Torslanda HK Röd    
06110910 sön 06/11 13:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 2 IFK Skövde HK 4 Färdig OV Helsingborg 1    
06112308 sön 06/11 13:00 sön 06/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel Semifinal Torslanda HK Röd 8 - 3 Skövde HF 3  
06112009 sön 06/11 13:00 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 A-Slutspel Semifinal Täby Handboll 19 - 8 HK Orust  
06112109 sön 06/11 13:10 sön 06/11 Kavelbro Arena F11 Grp 1 HK Country Röd Färdig Ystads IF HF Vit    
06111210 sön 06/11 13:10 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Semifinal Kungälvs HK 1 11 - 14 Eksjö BK  
06110810 sön 06/11 13:10 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semifinal HP Skövde 90 8 - 10 IFK Skövde HK 4  
06110107 sön 06/11 13:25 sön 06/11 Arena Skövde A P12 A-Slutspel Final Hammarby IF HF 10 - 12 Kärra HF 2  
06110610 sön 06/11 13:25 sön 06/11 Stöpenhallen F11 Grp 5 KFUM Kalmar HK Vit Färdig Skara HF 1    
06111611 sön 06/11 13:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 3 Kungälvs HK 2 Färdig Hammarby IF HF    
06110711 sön 06/11 13:30 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 HK Aranäs Svart Färdig Skövde HF Vit    
06110916 sön 06/11 13:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Färdig IFK Skövde HK 1    
06112010 sön 06/11 13:35 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinal Mölndals HF 6 - 5 HK Aranäs 1  
06112110 sön 06/11 13:40 sön 06/11 Kavelbro Arena F11 Grp 3 IF Hallby Handboll Vit Färdig HK Aranäs Gul    
06111211 sön 06/11 13:40 sön 06/11 Kavelbrohallen F10 Grp 1 Kungälvs HK Vit Färdig IK Baltichov Vit    
06111006 sön 06/11 13:40 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinal Borlänge HK 2 21 - 17 RP IF Linköping  
06111307 sön 06/11 13:45 sön 06/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinal Årsta AIK HF 13 - 24 Skövde HF F06  
06111612 sön 06/11 14:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig IK Baltichov vit    
06110712 sön 06/11 14:00 sön 06/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Skövde HF Röd Färdig HK Lidköping 1    
06110912 sön 06/11 14:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig IK Baltichov Vit    
06111108 sön 06/11 14:00 sön 06/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel Final Torslanda HK Röd 6 - 9 HK Country Röd  
06110108 sön 06/11 14:15 sön 06/11 Arena Skövde A P16 A-Slutspel Final Fjellhammer IL 16 - 27 VIES Håndbold Hold 1  
06112111 sön 06/11 14:15 sön 06/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Final HK Aranäs 16 - 12 IFK Skövde HK Vit  
06110508 sön 06/11 14:15 sön 06/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinal Skuru IK 2 18 - 15 Skövde HF 07  
06112309 sön 06/11 14:20 sön 06/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Final HK Aranäs Blå 16 - 18 Skövde HF Vit  
06111007 sön 06/11 14:25 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinal Önnereds HK 2 15 - 16 IFK Skövde HK Vit  
06111308 sön 06/11 14:30 sön 06/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinal Torslanda HK 2 14 - 19 Kärra HF 1  
06111613 sön 06/11 14:30 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 4 IK Baltichov blå Färdig HP Skövde 90    
06110713 sön 06/11 14:30 sön 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 3 IK Baltichov Blå Färdig IF HV Tidaholm 2    
06110913 sön 06/11 14:30 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 5 Färdig HK Lidköping 1    
06111212 sön 06/11 14:30 sön 06/11 Kavelbrohallen F11 Grp 1 Tibro HK Färdig HK Country Röd    
06110811 sön 06/11 14:45 sön 06/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Final Skara HK 1 11 - 8 IFK Skövde HK 4  
06111614 sön 06/11 15:00 sön 06/11 Billingskolan P11 Grp 4 IF HV Tidaholm 2 Färdig HK Country    
06110714 sön 06/11 15:00 sön 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 2 IF HV Tidaholm 1 Färdig Skövde HF Vit    
06110914 sön 06/11 15:00 sön 06/11 Helenahallen P10 Grp 3 Skara HK 2 Färdig IFK Skövde HK 3    
06111213 sön 06/11 15:00 sön 06/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Final Önnereds HK 1 17 - 11 Eksjö BK  
06110509 sön 06/11 15:00 sön 06/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinal Eksjö BK 8 - 27 Önnereds HK 1  
06112011 sön 06/11 15:00 sön 06/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Final KFUM Trollhättan Röd 14 - 10 Mölndals HF  
06111309 sön 06/11 15:15 sön 06/11 Arena Skövde C PHG Gul Grp 1 GF Kroppskultur Färdig Skövde United    
06110109 sön 06/11 15:25 sön 06/11 Arena Skövde A F13 A-Slutspel Final LUGI HF 1 14 - 11 BK Heid Röd  
06110110 sön 06/11 16:10 sön 06/11 Arena Skövde A P13 A-Slutspel Final OV Helsingborg 15 - 6 HK Aranäs Svart  
06111008 sön 06/11 16:15 sön 06/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Final Borlänge HK 2 19 - 16 IFK Skövde HK Vit  
06110510 sön 06/11 16:45 sön 06/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Final Önnereds HK 1 19 - 12 Skuru IK 2  
06110111 sön 06/11 17:00 sön 06/11 Arena Skövde A F12 A-Slutspel Final Täby Handboll 14 - 7 Torslanda HK Röd  
06110112 sön 06/11 17:45 sön 06/11 Arena Skövde A F16 A-Slutspel Final Skövde HF F06 23 - 15 Kärra HF 1