Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

Flickor 10

Pulje 1



Kampe

  Kampnr Tid Bane Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05110707 fre. 05/11 14:50 fre. 05/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 5 Finished Skövde HF Vit    
05110708 fre. 05/11 15:25 fre. 05/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Skövde HF Röd Finished HK Aranäs 4    
05112203 fre. 05/11 15:45 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 2 Finished IF Hallby HK Vit    
05112204 fre. 05/11 16:20 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 3 Finished Hammarby Handboll    
05112205 fre. 05/11 16:55 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 1 Finished Redbergslid IK 1    
05112206 fre. 05/11 17:30 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 Gustavsberg IF HK 1 Finished Falköpings AIK HK    
05112207 fre. 05/11 18:05 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 Gustavsberg IF HK 2 Finished Redbergslid IK 2    
05112208 fre. 05/11 18:40 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 1 Finished IF Hallby HK Blå    
05112210 fre. 05/11 19:50 fre. 05/11 Baggebohallen F10 Pulje 1 Falköpings AIK HK Finished Hammarby Handboll    
06110900 lør. 06/11 08:00 lør. 06/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 1 Finished Skövde HF Röd    
06110901 lør. 06/11 08:35 lør. 06/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 1 Finished Gustavsberg IF HK 1    
06110703 lør. 06/11 09:45 lør. 06/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Blå Finished Skövde HF Vit    
06110705 lør. 06/11 10:55 lør. 06/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 5 Finished Redbergslid IK 2    
06110706 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Vit Finished Skövde HF Röd    
06111606 lør. 06/11 11:30 lør. 06/11 Billingskolan F10 Pulje 1 HK Aranäs 4 Finished Hammarby Handboll    
06110707 lør. 06/11 12:05 lør. 06/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Blå Finished HK Aranäs 3    
06110108 lør. 06/11 14:20 lør. 06/11 Arena Skövde A F10 Pulje 1 HK Aranäs 5 Finished Redbergslid IK 1    
06110412 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Gustavsberg IF HK 2 Finished IF Hallby HK Vit    
06110413 lør. 06/11 15:35 lør. 06/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 IF Hallby HK Blå Finished HK Aranäs 1    
06111310 lør. 06/11 15:50 lør. 06/11 Arena Skövde C F10 Pulje 1 HK Aranäs 2 Finished Falköpings AIK HK    
06110714 lør. 06/11 16:10 lør. 06/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished HK Aranäs 3    
06111618 lør. 06/11 18:30 lør. 06/11 Billingskolan F10 Pulje 1 HK Aranäs 4 Finished Gustavsberg IF HK 2    
06110920 lør. 06/11 19:40 lør. 06/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Falköpings AIK HK Finished Redbergslid IK 2    
06110721 lør. 06/11 20:15 lør. 06/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 2 Finished Skövde HF Röd    
06110921 lør. 06/11 20:15 lør. 06/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Gustavsberg IF HK 1 Finished Hammarby Handboll    
07110700 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 1 Finished Skövde HF Röd    
07110701 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 2 Finished Skövde HF Vit    
07110702 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Blå Finished HK Aranäs 2    
07110607 søn. 07/11 12:05 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Vit Finished HK Aranäs 5    
07110608 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 4 Finished IF Hallby HK Vit    
07110908 søn. 07/11 12:40 søn. 07/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Falköpings AIK HK Finished HK Aranäs 1    
07110609 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 Hammarby Handboll Finished IF Hallby HK Blå    
07110710 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 1 Finished HK Aranäs 3    
07110910 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 2 Finished Gustavsberg IF HK 1    
07110610 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 Redbergslid IK 2 Finished HK Aranäs 4    
07110711 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 Skövde HF Röd Finished Gustavsberg IF HK 2    
07110611 søn. 07/11 14:55 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Pulje 1 Hammarby Handboll Finished HK Aranäs 5    
07110913 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished Gustavsberg IF HK 1    
07110714 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 HK Aranäs 3 Finished Gustavsberg IF HK 2