Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2021. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2022 här.

Flickor 10

Grupp 1



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05110707 fre 05/11 14:50 fre 05/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 5 Färdig Skövde HF Vit    
05110708 fre 05/11 15:25 fre 05/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Skövde HF Röd Färdig HK Aranäs 4    
05112203 fre 05/11 15:45 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 HK Aranäs 2 Färdig IF Hallby HK Vit    
05112204 fre 05/11 16:20 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 HK Aranäs 3 Färdig Hammarby Handboll    
05112205 fre 05/11 16:55 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 HK Aranäs 1 Färdig Redbergslid IK 1    
05112206 fre 05/11 17:30 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 Gustavsberg IF HK 1 Färdig Falköpings AIK HK    
05112207 fre 05/11 18:05 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 Gustavsberg IF HK 2 Färdig Redbergslid IK 2    
05112208 fre 05/11 18:40 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 Redbergslid IK 1 Färdig IF Hallby HK Blå    
05112210 fre 05/11 19:50 fre 05/11 Baggeboskolan F10 Grp 1 Falköpings AIK HK Färdig Hammarby Handboll    
06110900 lör 06/11 08:00 lör 06/11 Helenahallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 1 Färdig Skövde HF Röd    
06110901 lör 06/11 08:35 lör 06/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Aranäs 1 Färdig Gustavsberg IF HK 1    
06110703 lör 06/11 09:45 lör 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Blå Färdig Skövde HF Vit    
06110705 lör 06/11 10:55 lör 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 5 Färdig Redbergslid IK 2    
06110706 lör 06/11 11:30 lör 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Vit Färdig Skövde HF Röd    
06111606 lör 06/11 11:30 lör 06/11 Billingskolan F10 Grp 1 HK Aranäs 4 Färdig Hammarby Handboll    
06110707 lör 06/11 12:05 lör 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Blå Färdig HK Aranäs 3    
06110108 lör 06/11 14:20 lör 06/11 Arena Skövde A F10 Grp 1 HK Aranäs 5 Färdig Redbergslid IK 1    
06110412 lör 06/11 15:00 lör 06/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Gustavsberg IF HK 2 Färdig IF Hallby HK Vit    
06110413 lör 06/11 15:35 lör 06/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IF Hallby HK Blå Färdig HK Aranäs 1    
06111310 lör 06/11 15:50 lör 06/11 Arena Skövde C F10 Grp 1 HK Aranäs 2 Färdig Falköpings AIK HK    
06110714 lör 06/11 16:10 lör 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig HK Aranäs 3    
06111618 lör 06/11 18:30 lör 06/11 Billingskolan F10 Grp 1 HK Aranäs 4 Färdig Gustavsberg IF HK 2    
06110920 lör 06/11 19:40 lör 06/11 Helenahallen F10 Grp 1 Falköpings AIK HK Färdig Redbergslid IK 2    
06110721 lör 06/11 20:15 lör 06/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 2 Färdig Skövde HF Röd    
06110921 lör 06/11 20:15 lör 06/11 Helenahallen F10 Grp 1 Gustavsberg IF HK 1 Färdig Hammarby Handboll    
07110700 sön 07/11 08:00 sön 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 1 Färdig Skövde HF Röd    
07110701 sön 07/11 08:35 sön 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 2 Färdig Skövde HF Vit    
07110702 sön 07/11 09:10 sön 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Blå Färdig HK Aranäs 2    
07110607 sön 07/11 12:05 sön 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Vit Färdig HK Aranäs 5    
07110608 sön 07/11 12:40 sön 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 HK Aranäs 4 Färdig IF Hallby HK Vit    
07110908 sön 07/11 12:40 sön 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 Falköpings AIK HK Färdig HK Aranäs 1    
07110609 sön 07/11 13:15 sön 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Hammarby Handboll Färdig IF Hallby HK Blå    
07110710 sön 07/11 13:50 sön 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 1 Färdig HK Aranäs 3    
07110910 sön 07/11 13:50 sön 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Aranäs 2 Färdig Gustavsberg IF HK 1    
07110610 sön 07/11 14:20 sön 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 2 Färdig HK Aranäs 4    
07110711 sön 07/11 14:25 sön 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Skövde HF Röd Färdig Gustavsberg IF HK 2    
07110611 sön 07/11 14:55 sön 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Hammarby Handboll Färdig HK Aranäs 5    
07110913 sön 07/11 15:35 sön 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Gustavsberg IF HK 1    
07110714 sön 07/11 16:10 sön 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 3 Färdig Gustavsberg IF HK 2