Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

Pojkar 10

Pulje 1



Kampe

  Kampnr Tid Bane Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05110904 fre. 05/11 13:05 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Skara HK Finished IFK Skövde HK 1    
05110905 fre. 05/11 13:40 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 Finished HK Guldkroken 2    
05110906 fre. 05/11 14:15 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Alingsås HK Finished IFK Skövde HK 2    
05110907 fre. 05/11 14:50 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Guldkroken 1 Finished HP Skövde 90    
05110908 fre. 05/11 15:25 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Växjö HF Finished Önnered HK Grön    
05110910 fre. 05/11 16:35 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 RP IF Linköping Finished IFK Skövde HK 3    
05110911 fre. 05/11 17:10 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Kärra HF Finished HP Skövde 90    
05110912 fre. 05/11 17:45 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished HK Guldkroken 1    
05110913 fre. 05/11 18:20 fre. 05/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Guldkroken 2 Finished Växjö HF    
06112200 lør. 06/11 08:00 lør. 06/11 Baggebohallen P10 Pulje 1 RP IF Linköping Finished Önnered HK Grön    
06112201 lør. 06/11 08:35 lør. 06/11 Baggebohallen P10 Pulje 1 HP Skövde 90 Finished Växjö HF    
06112202 lør. 06/11 09:10 lør. 06/11 Baggebohallen P10 Pulje 1 Alingsås HK Finished HK Guldkroken 1    
06110903 lør. 06/11 09:45 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 Finished Kärra HF    
06112204 lør. 06/11 10:20 lør. 06/11 Baggebohallen P10 Pulje 1 RP IF Linköping Finished Skara HK    
06110908 lør. 06/11 12:40 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 2 Finished Kärra HF    
06110909 lør. 06/11 13:15 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Växjö HF Finished IFK Skövde HK 1    
06110912 lør. 06/11 15:00 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Skara HK Finished IFK Skövde HK 3    
06110913 lør. 06/11 15:35 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Önnered HK Grön Finished Alingsås HK    
06110914 lør. 06/11 16:10 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HP Skövde 90 Finished IFK Skövde HK 2    
06110915 lør. 06/11 16:45 lør. 06/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Guldkroken 1 Finished HK Guldkroken 2    
06111622 lør. 06/11 20:50 lør. 06/11 Billingskolan P10 Pulje 1 Växjö HF Finished HK Guldkroken 1    
07110900 søn. 07/11 08:00 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 RP IF Linköping Finished IFK Skövde HK 2    
07110901 søn. 07/11 08:35 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Alingsås HK Finished IFK Skövde HK 3    
07110902 søn. 07/11 09:10 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished HK Guldkroken 2    
07110904 søn. 07/11 10:20 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Kärra HF Finished Skara HK    
07110909 søn. 07/11 13:15 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished Önnered HK Grön    
07110810 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Rydshallen P10 Pulje 1 Alingsås HK Finished RP IF Linköping    
07110911 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 2 Finished Skara HK    
07111211 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Kavelbrohallen P10 Pulje 1 HK Guldkroken 2 Finished Kärra HF    
07110914 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Önnered HK Grön Finished HP Skövde 90