Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2021. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

Siste resultat

Skadevi Handbollscup 2021 begynner
Slutt
5/11
6/11
7/11

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07110107 søn. 07/11 13:25 søn. 07/11 Arena Skövde A P12 A-Slutspel Finale Ystads IF HF Blå 14 - 13 Ystads IF HF Vit  
07110811 søn. 07/11 14:45 søn. 07/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Finale Huddinge HK Blå 5 - 10 IFK Skövde HK 2  
07110110 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Arena Skövde A P13 A-Slutspel Finale Torslanda HK Blå 6 - 12 Torslanda HK Vit  
07111212 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Kavelbrohallen P13 B-Slutspel Finale IK Sävehof 2 12 - 15 LVHK  
07110106 søn. 07/11 12:35 søn. 07/11 Arena Skövde A P14 A-Slutspel Finale HK Aranäs 1 11 - 15 IFK Bankeryd 2  
07112110 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Kavelbro Arena P14 B-Slutspel Finale IFK Skövde HK Vit 17 - 13 Skånela IF  
07110108 søn. 07/11 14:15 søn. 07/11 Arena Skövde A P16 A-Slutspel Finale Önnereds HK 1 14 - 21 VIES Håndbold 1  
07111009 søn. 07/11 16:15 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Finale Skånela IF 21 - 12 Skara HK 2  
07110111 søn. 07/11 17:00 søn. 07/11 Arena Skövde A F12 A-Slutspel Finale LUGI HF 1 5 - 12 Kävlinge HK  
07112011 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Finale Önnered HK Grön 4 - 3 Skövde HF 2  
07110109 søn. 07/11 15:25 søn. 07/11 Arena Skövde A F13 A-Slutspel Finale Kärra HF 1 10 - 7 Kungälvs HK 2  
07111006 søn. 07/11 13:05 søn. 07/11 Tibro Sporthall A F13 B-Slutspel Finale Kungälvs HK 1 4 - 8 IF Hallby HK Blå  
07110105 søn. 07/11 11:45 søn. 07/11 Arena Skövde A F14 A-Slutspel Finale Skuru IK 1 7 - 13 Tyresö Handboll  
07112309 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Skövdehem Arena F14 B-Slutspel Finale Huddinge HK Blå 9 - 10 Haninge Handboll  
07110112 søn. 07/11 17:45 søn. 07/11 Arena Skövde A F16 A-Slutspel Finale Skövde HF 2 17 - 18 Skövde HF 1  
07110509 søn. 07/11 16:30 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Finale Önnereds HK 3 13 - 14 RP IF Linköping 2  
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07110714 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 HK Aranäs 3 Ferdig Gustavsberg IF HK 2    
07110914 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 Önnered HK Grön Ferdig HP Skövde 90    
07111614 søn. 07/11 16:10 søn. 07/11 Billingskolan F11 Grp 2 Skövde HF 2 Ferdig Torslanda HK Röd    
07111310 søn. 07/11 15:55 søn. 07/11 Arena Skövde C P11 Grp 2 HP Tibro Ferdig Kärra HF 2    
07110713 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 1 HK Aranäs 1 Ferdig Skövde HF 1    
07110913 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 Skövde HF Vit Ferdig Gustavsberg IF HK 1    
07111213 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Kavelbrohallen P11 Grp 1 Skånela IF Ferdig HP Skövde 90    
07111613 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Country 1 Ferdig Torslanda HK 1    
07112112 søn. 07/11 15:35 søn. 07/11 Kavelbro Arena F11 Grp 2 Hammarby IF HF Vit Ferdig Halmstad Handboll 2    
07110712 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 HK Country Röd Ferdig Växjö HF Svart    
07110912 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Helenahallen F11 Grp 1 HK Country Svart Ferdig KFUM Trollhättan 1    
07111309 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinale Eslövs IK 1 16 - 21 Skövde HF 1  
07111612 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Billingskolan F11 Grp 3 Önnereds HK Vit Ferdig Växjö HF Gul    
07112111 søn. 07/11 15:00 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Grp 2 Habo HK Ferdig Skara HK 3    
07110611 søn. 07/11 14:55 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Hammarby Handboll Ferdig HK Aranäs 5    
07110508 søn. 07/11 14:50 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinale RP IF Linköping 1 12 - 15 RP IF Linköping 2  
07111008 søn. 07/11 14:30 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinale IFK Skövde HK Vit 19 - 22 Skara HK 2  
07110711 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Skövde HF Röd Ferdig Gustavsberg IF HK 2    
07110911 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Skara HK    
07111211 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Kavelbrohallen P10 Grp 1 HK Guldkroken 2 Ferdig Kärra HF    
07111611 søn. 07/11 14:25 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 RP IF Linköping 2 Ferdig Alingsås HK 2    
07110610 søn. 07/11 14:20 søn. 07/11 Stöpenhallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 2 Ferdig HK Aranäs 4    
07111308 søn. 07/11 14:10 søn. 07/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel Semifinale Önnereds HK 2 7 - 16 Skövde HF 2  
07110507 søn. 07/11 14:00 søn. 07/11 Skövde Idrottshall F16 B-Slutspel Semifinale Eslövs IK 2 11 - 14 Önnereds HK 3  
07110710 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Fjärilshallen F10 Grp 1 Redbergslid IK 1 Ferdig HK Aranäs 3    
07110810 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Rydshallen P10 Grp 1 Alingsås HK Ferdig RP IF Linköping    
07110910 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Aranäs 2 Ferdig Gustavsberg IF HK 1    
07111210 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Kavelbrohallen P11 Grp 1 Växjö HF Gul Ferdig HP Skövde 90    
07111610 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Billingskolan P11 Grp 2 Skara HK 2 Ferdig Växjö HF Svart    
07112010 søn. 07/11 13:50 søn. 07/11 Trädgårdsstadens sporthall F12 B-Slutspel Semifinale HK Country Röd 5 - 7 Skövde HF 2  
07112109 søn. 07/11 13:45 søn. 07/11 Kavelbro Arena P11 Grp 1 RP IF Linköping 1 Ferdig HK Country 2    
07112308 søn. 07/11 13:45 søn. 07/11 Skövdehem Arena F12 A-Slutspel Semifinale Kävlinge HK 13 - 4 Täby HBK  
07111007 søn. 07/11 13:40 søn. 07/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel Semifinale IFK Skövde HK Blå 9 - 28 Skånela IF