Flickor 11

Grupp 3




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05110405 fr 05/11 12:45 fr 05/11 Arena Skövde B Torslanda HK Blå Färdig HK Country 1    
05110705 fr 05/11 13:40 fr 05/11 Fjärilshallen HK Guldkroken Vit Färdig Skövde HF 3    
05112202 fr 05/11 15:10 fr 05/11 Baggeboskolan HK Country 1 Färdig Önnereds HK Vit    
05110909 fr 05/11 16:00 fr 05/11 Helenahallen IF Hallby HK 2 Färdig Växjö HF Gul    
05110410 fr 05/11 16:15 fr 05/11 Arena Skövde B Torslanda HK Blå Färdig HK Guldkroken Vit    
05110710 fr 05/11 16:35 fr 05/11 Fjärilshallen Kärra HF 2 Färdig Hammarby IF HF Grön    
05110714 fr 05/11 18:55 fr 05/11 Fjärilshallen Växjö HF Gul Färdig Mölndals HF    
05110716 fr 05/11 20:05 fr 05/11 Fjärilshallen IK Sund 2 Färdig Skövde HF 3    
06110700 lö 06/11 08:00 lö 06/11 Fjärilshallen Växjö HF Gul Färdig Kärra HF 2    
06111600 lö 06/11 08:00 lö 06/11 Billingskolan Önnereds HK Vit Färdig IF Hallby HK 2    
06110603 lö 06/11 09:45 lö 06/11 Stöpenhallen IK Sund 2 Färdig HK Country 1    
06110704 lö 06/11 10:20 lö 06/11 Fjärilshallen Kärra HF 2 Färdig Skövde HF 3    
06111605 lö 06/11 10:55 lö 06/11 Billingskolan Hammarby IF HF Grön Färdig HK Guldkroken Vit    
06111607 lö 06/11 12:05 lö 06/11 Billingskolan Önnereds HK Vit Färdig Mölndals HF    
06110709 lö 06/11 13:15 lö 06/11 Fjärilshallen Skövde HF 3 Färdig Torslanda HK Blå    
06111308 lö 06/11 14:40 lö 06/11 Arena Skövde C Hammarby IF HF Grön Färdig IF Hallby HK 2    
06111309 lö 06/11 15:15 lö 06/11 Arena Skövde C Önnereds HK Vit Färdig HK Guldkroken Vit    
06110713 lö 06/11 15:35 lö 06/11 Fjärilshallen IK Sund 2 Färdig Torslanda HK Blå    
06111614 lö 06/11 16:10 lö 06/11 Billingskolan Mölndals HF Färdig Kärra HF 2    
06110717 lö 06/11 17:55 lö 06/11 Fjärilshallen Hammarby IF HF Grön Färdig Växjö HF Gul    
06110719 lö 06/11 19:05 lö 06/11 Fjärilshallen Torslanda HK Blå Färdig IF Hallby HK 2    
06111619 lö 06/11 19:05 lö 06/11 Billingskolan IK Sund 2 Färdig Mölndals HF    
06110722 lö 06/11 20:50 lö 06/11 Fjärilshallen Hammarby IF HF Grön Färdig HK Country 1    
07111104 sö 07/11 10:20 sö 07/11 Tibro Sporthall B IF Hallby HK 2 Färdig IK Sund 2    
07110704 sö 07/11 10:20 sö 07/11 Fjärilshallen HK Country 1 Färdig Växjö HF Gul    
07110706 sö 07/11 11:30 sö 07/11 Fjärilshallen HK Guldkroken Vit Färdig Kärra HF 2    
07111107 sö 07/11 12:10 sö 07/11 Tibro Sporthall B IK Sund 2 Färdig Önnereds HK Vit    
07110708 sö 07/11 12:40 sö 07/11 Fjärilshallen Mölndals HF Färdig Skövde HF 3    
07110506 sö 07/11 13:15 sö 07/11 Skövde Idrottshall Torslanda HK Blå Färdig Hammarby IF HF Grön    
07111612 sö 07/11 15:00 sö 07/11 Billingskolan Önnereds HK Vit Färdig Växjö HF Gul