Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2021. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2022 här.

Flickor 11

Grupp 3




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05110405 fre 05/11 12:45 fre 05/11 Arena Skövde B Torslanda HK Blå Färdig HK Country 1    
05110705 fre 05/11 13:40 fre 05/11 Fjärilshallen HK Guldkroken Vit Färdig Skövde HF 3    
05112202 fre 05/11 15:10 fre 05/11 Baggeboskolan HK Country 1 Färdig Önnereds HK Vit    
05110909 fre 05/11 16:00 fre 05/11 Helenahallen IF Hallby HK 2 Färdig Växjö HF Gul    
05110410 fre 05/11 16:15 fre 05/11 Arena Skövde B Torslanda HK Blå Färdig HK Guldkroken Vit    
05110710 fre 05/11 16:35 fre 05/11 Fjärilshallen Kärra HF 2 Färdig Hammarby IF HF Grön    
05110714 fre 05/11 18:55 fre 05/11 Fjärilshallen Växjö HF Gul Färdig Mölndals HF    
05110716 fre 05/11 20:05 fre 05/11 Fjärilshallen IK Sund 2 Färdig Skövde HF 3    
06110700 lör 06/11 08:00 lör 06/11 Fjärilshallen Växjö HF Gul Färdig Kärra HF 2    
06111600 lör 06/11 08:00 lör 06/11 Billingskolan Önnereds HK Vit Färdig IF Hallby HK 2    
06110603 lör 06/11 09:45 lör 06/11 Stöpenhallen IK Sund 2 Färdig HK Country 1    
06110704 lör 06/11 10:20 lör 06/11 Fjärilshallen Kärra HF 2 Färdig Skövde HF 3    
06111605 lör 06/11 10:55 lör 06/11 Billingskolan Hammarby IF HF Grön Färdig HK Guldkroken Vit    
06111607 lör 06/11 12:05 lör 06/11 Billingskolan Önnereds HK Vit Färdig Mölndals HF    
06110709 lör 06/11 13:15 lör 06/11 Fjärilshallen Skövde HF 3 Färdig Torslanda HK Blå    
06111308 lör 06/11 14:40 lör 06/11 Arena Skövde C Hammarby IF HF Grön Färdig IF Hallby HK 2    
06111309 lör 06/11 15:15 lör 06/11 Arena Skövde C Önnereds HK Vit Färdig HK Guldkroken Vit    
06110713 lör 06/11 15:35 lör 06/11 Fjärilshallen IK Sund 2 Färdig Torslanda HK Blå    
06111614 lör 06/11 16:10 lör 06/11 Billingskolan Mölndals HF Färdig Kärra HF 2    
06110717 lör 06/11 17:55 lör 06/11 Fjärilshallen Hammarby IF HF Grön Färdig Växjö HF Gul    
06111619 lör 06/11 19:05 lör 06/11 Billingskolan IK Sund 2 Färdig Mölndals HF    
06110719 lör 06/11 19:05 lör 06/11 Fjärilshallen Torslanda HK Blå Färdig IF Hallby HK 2    
06110722 lör 06/11 20:50 lör 06/11 Fjärilshallen Hammarby IF HF Grön Färdig HK Country 1    
07111104 sön 07/11 10:20 sön 07/11 Tibro Sporthall B IF Hallby HK 2 Färdig IK Sund 2    
07110704 sön 07/11 10:20 sön 07/11 Fjärilshallen HK Country 1 Färdig Växjö HF Gul    
07110706 sön 07/11 11:30 sön 07/11 Fjärilshallen HK Guldkroken Vit Färdig Kärra HF 2    
07111107 sön 07/11 12:10 sön 07/11 Tibro Sporthall B IK Sund 2 Färdig Önnereds HK Vit    
07110708 sön 07/11 12:40 sön 07/11 Fjärilshallen Mölndals HF Färdig Skövde HF 3    
07110506 sön 07/11 13:15 sön 07/11 Skövde Idrottshall Torslanda HK Blå Färdig Hammarby IF HF Grön    
07111612 sön 07/11 15:00 sön 07/11 Billingskolan Önnereds HK Vit Färdig Växjö HF Gul